09
Mart

9 Mart Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
9 Mart Haftası Vizyon Takvimi

Bu hafta vizyona girecek olan filmlerin içinde hoşlanacağınız bir fil kesinlikle olacaktır. Hemen her türde bolca filmin vizyona girdiği bu haftanın merakla beklenen filmi Charlize Theron’un son filmi Gringo ve farklı bir belgesel deneyimi sunacak olan Mekanlar ve Yüzler olabilir. İyi seyirler…

Direniş Karatay

Guyaseddin, babası Alaattin Keykubat’ın zehirlenerek öldürülmesi üzerine tahta geçmiştir. Macera türündeki film toplam 1s 53dk.

Gringo

Kimi olaylar sonucunda Harold kendini, sırttan bıçaklayan meslektaşlarının, yerel uyuşturucu baronlarının ve yozlaşmış paralı askerlerin insafına kalmış halde bulur. Komedi türündeki film toplam 1s 50dk.

Küçük Kahramanlar

Bahçe cüceleriyle dolu eski bir eve yerleştikten kısa bir süre Chloe, meraklı olan komşuları Liam ile birlikte bahçe cücelerinin gerçek olduklarını keşfeder. Animasyon türündeki film toplam 1s 25dk.

Locman

1980 yılında geçen filmde bir makinistin hikayesi anlatılıyor. Dram türündeki film toplam 1s 30dk.

Mahalle

Aynı mahallede yaşayan üç arkadaşın hayatı, mahallenin yakınlarına gizemli bir yabancının taşınmasıyla bambaşka bir hal alır. Gerilim türündeki film toplam 1s 30dk.

Mekanlar ve Yüzler

İkili bir yandan halkla sohbet etti, fotoğraflar çekti, çektikleri fotoğrafları sergiledi, bir yandan da dost olup birbirlerini daha iyi tanımaya çalıştı. Belgesel türündeki film toplam 1s 29dk.

Phantom Thread

İngiliz modasının kalbinde yer alan ünlü terzi Reynolds Woodcock ve kız kardeşi Cyril, kendilerine özgü tarzları ile ülkenin önde gelenlerini giydirmektedir. Dram türündeki film toplam 2s 11dk.

Vicdan Ağacı

Menderes kendini bakıma muhtaç olan ağabeyine adamıştır. Dram türündeki film toplam 1s 22dk.

Yalnız Hayaller Kaldı

Emekli dul matematik öğretmeni Doğan, çocuklarına bakabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Dram türündeki film toplam 1s 25dk.

Ziyaretçiler: Gece Avı

Bir aile, bir grup akrabayla birlikte kalacakları mobil ev alanına geldiklerinde şaşkınlığa uğrarlar. Korku türündeki film toplam 1s 25dk. 


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE