07
Aralık

8 Aralık Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
8 Aralık Haftası Vizyon Takvimi!

Türk ve yabancı filmlerle dolu bir vizyon haftasına giriyoruz. Merakla beklenen filmler arasında tiplemeleri ile herkesi güldüren güzel komedyen Ezgi Mola’nın başrolde olduğu “Maide'nin Altın Günü” ve “Star Wars: Son Jedi” filmi sayılabilir. Son Jedi Rey, bu son filmde macerasına devam ediyor. İyi seyirler…

Delil.com

Greg, ortağı Augustin ve arkadaşları Medhi oldukça yaratıcı bir fikirle yola çıkmış olan iki girişimcidir. İkili, özel hayatlarında ortaya çıkmasını istemedikleri bir şey olması durumunda bahaneye ihtiyaç duyan zenginlere bahane sunmaktadırlar. Komedi türündeki film 1s 30dk.

İntikam

Restoran sahibi olan Quan zamanını işleriyle geçirmektedir. Bir gün düzenlenen bir terör saldırısı tüm hayatını alt üst eder. Saldırıda kızı ölmüştür. Aksiyon türündeki film 1s 54dk

Korkusuzlar

2013'te Arizona eyaletinin Prescott bölgesine bağlı Granite Mountain Hotshots'ta korkunç bir yangın başlar. Kısa sürede iyice yayılan yangın birçok hayatı tehdit etmektedir. Biyografi türündeki film 2s 13dk.

Maide'nin Altın Günü

Maide, titiz mi titiz, marifetli mi marifetli bir ev kadınıdır. Mahallenin en havalı altın günlerini yapmasıyla meşhurdur. Kısırları, börekleri, eğlencesi dillere destandır. Komedi türündeki film Türkiye yapımı.

On Adım

Tina yeni sinema filmi için İstanbul'a gelen Amerikalı bir kadın yönetmendir. Bunun bahanesiyle de uzun yıllardır görmediği oğlu Hakan ile de bir araya gelmenin yollarını arar. Dram türündeki film 2s 0dk.

Öteki Taraf

Başarılı bir adam yeni sevgilisi Ece ile mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak günün birinde hırslı eski sevgilisi Sara reddedemeyeceği bir iş teklifiyle yeniden hayatlarına dahil olur. Gerilim türündeki film Türkiye yapımı.

Star Wars: Son Jedi

Rey, efsanenin ikinci bölümünde de Finn, Poe ve Luke Skywalker ile destansı yolculuğuna devam ediyor. Bilimkurgu türündeki film 2s 30dk.

Suburbicon

Lodge ailesi, sakin ve sıradan insanların yaşadığı, huzurlu bir banliyö mahallesinde yaşamaktadır. Bölge aile kurmak için uygun bir yer gibi görünse de ardında rahatsızlık verici gerçekler vardır. Polisiye türündeki film 1s 44dk.


Etiketler: Gratis, Vizyon, Sinema, Delil.com, İntikam, Korkusuzlar, Maide'nin Altın Günü, On Adım, Öteki Taraf, Star Wars, Suburbicon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE