10
Eylül

7 Eylül Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
7 Eylül Haftası Vizyon Takvimi

Sinema salonlarının gerginlik ve macera tutkunları tarafından doldurulacağı kesin olan bu vizyon haftasında aksiyon dolu filmler sırasıyla geliyor. Eski çağ maceralarından hoşlananlar için Alfa Kurt, günümüz aksiyon hikayelerinden hoşlananlar için Komplo, Mile 22 ve askeri filmlerden hoşlananlar için Transithaftanın vizyon filmleri arasında. İyi seyirler…

Alfa Kurt

20 bin yıl önce Avrupa'da üst paleotik çağ döneminde geçen Alpha, konu olarak genç bir adamın bir kurt ile arkadaşlığını işliyor. Genç bir adam, kabilesinin en elit grubuyla ilk avına çıktığında yaralanır. Kendine geldiğinde yalnız olduğunu fark eder ve ölüme terk edildiğini anlar. Macera türündeki film 1s 36dk. 

Baba Nerdesin Kayboldum

Yıllardır sinema sektöründe çalışan ve hayallerine kavuşamayan Aşkın, babasının ölümüyle memleketine geri döner. Aşkın bir yandan babasının ölümünün acısını çekerken bir yandan da yıllar önce reddettiği hayatına geri dönmesinin yıkımını yaşar.Dram türündeki film 1s 57dk. 

Keloğlan

Pratik zekası ve temiz kalpliliği ile bilinen Keloğlan, Cankız’ın yardım çağrısına kayıtsız kalamaz. Hayvanların hayatı tehlikededir. Keloğlan ve arkadaşları hayvanların soyunu tüketmeye çalışan zalimlere karşı savaşmak zorundadır. Komedi türündeki film Türkiye yapımı. 

Komplo

Genç Michael Birleşmiş Milletler temsilcisi olarak çalışmaktadır. Hayatı boyunca hep bir diplomat olmak istemiş olan Michael'ın hayali ise dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek ve ülkeler arasındaki barışı güçlendirmektir. Gerilim türündeki film 1s 48dk. 

Mile 22

James Silva devlet tarafından yok sayılan bir adamdır. O ve başında olduğu ekip, CIA'in en değerli, en müdahale edilemez ve hakkında çok az kişinin bilgisi olduğu bir ekiptir. Aksiyon türündeki film 1s 35dk.

Transit

Alman askerleri Paris’in hemen dışındadır. Gerog, Weidel adlı bir yazarın eşyalarını ulaştırmak için yola çıkar ve Marsilya’ya ulaşır. Fakat şehre geldiğinde Weidel’in işkence korkusundan intihar ettiğini öğrenir. Artık eşyaları ona kalmıştır. Dram türündeki film 1s 41dk.

Zifir-i Azap

Hakan, zengin olmanın hayali ile yaşayan hırslı bir adamdır. Kısa yoldan para bulmanın derdine düşen Hakan, bunun için her şeyi yapmaya göze alır. Para kazanma hırsı yüzünden adeta gözü dönmüş olan Hakan farkında olmadan arkadaşlarını da etkiler. Korku türündeki film Türkiye yapımı.


Etiketler: Gratis, Vizyon, Sinema,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE