19
Eylül

68. Emmy Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Posted by Gratis Admin
68. Emmy Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Televizyonun Oscar'ları olarak bilinen Emmy Ödülleri bu yıl da sahiplerini buldu. Games of Thrones, elinde tuttuğu tahtını sonunda An American Crime Story'e kaptırdı.

68. Emmy Ödülleri, Los Angeles'taki Microsoft Tiyatrosu'nda yapılan görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Düzenlenen törende, O.J. Simpson cinayet davasını konu alan FX'in The People vs. O.J. Simpson: An American Crime Story (O.J. Simpson'a Halk: Bir Amerikan Suç Hikayesi) yapımı 5 dalda ödül kazanarak geceye damgasını vurdu.

Sarah Paulson'a En İyi Kadın Oyuncu Ödülü kazandıran yapım, Courtney B. Vance'yi de En İyi Kadın Oyuncu ödülü sahibi yaptı.

HBO için oldukça verimli geçen Los Angeles'taki ödül gecesinde Veep, Komedi dalının En İyi Filmi olurken, Julia Louis-Dreyfus'a da bu dalda En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandırdı. Gecede Game of Thrones da 3 dalda ödülün sahibi oldu.

Gecede Orphan Black adlı yapım, Tatiana Maslany'e drama dalında En İyi Kadın Oyuncu, Mr. Robot'taki rolüyle de Rami Malik'e de bu dalda En İyi Erkek Oyuncu ödülü kazandırdı. İki oyuncu da Emmy'deki ilk ödüllerini kazanmış oldu.


Etiketler: Gratis, Emmy, Ödül, Games of Thrones, An American Crime Story, Los Angeles, Microsoft, O.J. Simpson, Sarah Paulson, Courtney B. Vance, Veep, Julia Louis-Dreyfus, Orphan Black, Tatiana Maslany, Rami Malik,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE