05
Temmuz

6 Temmuz Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
6 Temmuz Haftası Vizyon Takvimi

Yaz sıcakları artmaya başlayınca yaz filmleri de atağa geçmeye başladı. Bilimkurgu ve aksiyon ağırlıklı filmleri komedi ve korku türleri besliyor bu hafta da. Haftanın merakla beklenen filmleri arasında sizi heyecanlandıracak Karantina XIIve aksiyon dolu bir film olan Ant-Man ve Waspbulunuyor. İyi seyirler…

Ant-Man ve Wasp

Ant-Man ve Wasp, hem iyi bir baba hem de süper kahraman olan Scott Lang’ın geçmişindeki sırları çözmek için Wasp ile işbirliği yaparak verdiği mücadeleyi konu ediyor. Aksiyon türündeki film 1s 58dk.

Çılgın Baskın

Çılgın Baskın, özel bir time girmeye çalışan polis memuru Johanna’nın hikayesini konu ediyor. Polis memuru olan Johanna'nın en büyük hayali, tehlikeli operasyonlarda görev alan özel bir time girebilmektir. Aksiyon türündeki film 1s 51dk.

Dua Et Kardeşiz

Dua Et Kardeşiz, arazilerinden yol geçeceğini öğrenen iki kardeşin verdiği mücadeleyi anlatıyor. Tuğrul ve Ömer varlıklı bir ailenin çocuğudur. Komedi türündeki film 1s 37dk. 

Hayalet Hikâyeleri

Hayalet Hikayeleri, içinde üç farklı ürpertici hikayenin yer aldığı bir dosya bulan ve bu doğaüstü hikayelerin peşine düşen bir profesörün yaşadıklarını konu ediyor.Gerilim türündeki film 1s 38dk. 

Kaptan Dandun

Sharky isimli gemilerini denize indirmeye hazırlanan Kaptan Dandun ve mürettebatı başlarına geleceklerden habersizdirler. Kaptan Dandun için dostları Mikey ve Bonnie her şeyden önemlidir. Animasyon türündeki film 1s 17dk.

Zama

Güney Amerika'da doğan ve İspanyol Kraliyeti'nin bir görevlisi olan Zama, kraldan bir terfi mektubu beklemektedir. Fakat mektup hiçbir zaman gelmez. Dram türündeki film 1s 55dk


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE