07
Nisan

6 Nisan Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
6 Nisan Haftası Vizyon Takvimi

Bu hafta yepyeni ve bolca vizyona girecek olan filmler dram ve komedi ağırlıklı. Animasyon ve gerilim sevenler de unutulmamış. Sinema salonları bahara girerken dolmaya başlıyor. Siz de yerinizi almayı unutmayın. İyi seyirler…

Can Feda

Dünyanın en tehlikeli bölgelerinden birinde 7 yıldır iç savaş hüküm sürmektedir. Türk ordusu yanında hiçbir müttefik devlet olmadan bölgeye giriş yapar. Aksiyon türündeki bu film Türk yapımı.

Dua Et Kardeşiz

Varlıklı bir ailenin ferdi olan Tuğrul arazilerinden yol geçeceğini öğrenir. Ailesiyle bu durumu paylaştıktan sonra annesi, küçük oğlu Ömer'i arar. Komedi türündeki film 1s 37dk.

Eski Kocam(ız)

İki kadın, iki farklı hayat. Biri aile odaklı, diğeri için kariyer her şeyden önemli. Bu iki kadının tek ortak noktaları ise eski kocaları. Komedi türündeki film 1s 50dk.

Eyvah Karım

Raşit Çelikezer'in yönetmen koltuğunda oturduğu "Eyvah Karım" filminde, zengin ve sosyetik bir çiftin hikayesi anlatılıyor. Komedi türündeki film toplam 1s 35dk.

Antep Fıstığı

Almanya’da doğup büyümüş olan Simge’nin dedesi, oğlu Gaziantepli birisi ile evlenmediği için tüm bağlarını koparmıştır. Komedi türündeki film toplam 1s 44dk

Fındık İşi 2

Surly ve takımı yeniden iş başında! Liberty Park'ının kış için yeterince yiyecek stoğu yoktur. Bu durumda Surly yine kendini feda etmeli, yine devasa bir fındık hırsızlığı organize etmelidir. Animasyon türündeki film 1s 31dk.

Karanlık Sır

4 kardeş bir arada kalmaya devam edebilmek için annelerinin ölümünü herkesten saklamak zorunda kalır. Gerilim türündeki film 1s 51dk.

Karımı Gördünüz Mü?

Hakkı, ünlü ve oldukça zengin bir iş adamıdır. Hakkı, birçok turistik tesisi ve yatı olmasına, karısı Makbule'nin farklı yerlerde tatile çıkma isteğini geri çevirmez. Komedi türündeki film toplam 1s 32dk.

Kızım ve Ben

Hayalini kurduğu polis akademisine giren ve birincilikle mezun olan Doruk, zengin bir ailenin tek çocuğudur. Dram türündeki film 1s 50dk.

Louis ve Luca: Büyük Peynir Yarışı

Geleneksel Peynir Yarışı zamanı gelmiş, herkesi bir heyecan sarmıştır. Louis, haberi alır almaz hemen hareketi geçer. Uzun süredir beklediği fırsat ayağına gelmiştir. Animasyon türündeki film toplam 1s 18dk. 


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE