06
Ekim

6 Ekim Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
6 Ekim Haftası Vizyon Takvimi!

Haftanın merakla beklenen devam filmi Büyük yankı uyandıran 1982 yapımı Bıçak Sırtı filminin uzun zamandır beklenen devam halkası olan Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı. İyi seyirler...

Babam

Yusuf Tunalı sardalya konserve fabrikası sahibidir. Batmakta olan fabrikayı kurtarmaya çalışan Yusuf Tunalı, karısı vefat edince, zihinsel engelli oğlu Arif'le baş başa kalır. Dram türündeki film Türkiye yapımı.

Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı

Büyük yankı uyandıran 1982 yapımı Bıçak Sırtı filminin uzun zamandır beklenen devam halkası olan Blade Runner 2 bir kez daha Philip K. Dick'in romanından beyazperdeye uyarlanacak. Bilimkurgu türündeki film toplam 2s 32dk.

Çavdar Tarlasındaki Asi

Film, dünya edebiyatının baş yapıtlarından olan 'Çavdar Tarlasındaki Çocuklar" romanının yazarı J.D. Salinger'in hayatını konu ediyor. Biyografi türündeki film toplam 1s 46dk.

Dört Köşe

İstanbul’da herhangi bir gün… Nev-i şahsına münhasır dört karakter, bir nezarethane… Ve bir plan! Komedi türündeki film Türkiye yapımı.

Kayseri Aslanı

Ersin, Kayseri'nin ünlü pastırmacısının oğludur. Altılı ganydan kazandığı bir miktar para ile eniştesini de ikna eder kumar oynar. Fakat işler düşlediği gibi gitmez. Komedi türündeki film Türkiye yapımı.

Kervan 1915

1915 yılının Haziran ayında Giresun’un meydanında Ermeni kadınlar ve çocuklardan oluşan 200 kişilik bir kafileyi göç ettirmek için bir ihale düzenlenmiştir ve Katırcı Salim, Murat’ın önüne geçerek bu işi üstlenir. Dram türündeki film toplam 2s 20dk.

Korku Kayıtları

Gerçek hayat olaylarına dayanan bu filmde; bir rahip, şeytan çıkarma eylemini üzerinde gerçekleştirdiği bir rahibeyi öldürdüğü gerekçesiyle hapis cezasına mahkum edilir. Korku türündeki film toplam 1s 30dk.

My Little Pony Filmi

Karanlık bir güç Ponyville ve arkadaşlarını tehdit eder. Bu güç onları Equestria dışında yeni arkadaşlıklar edinecekleri, yeni zorluklarla karşılaşacakları; arkadaşlığın sihirini kullanarak evlerini kurtarmaya çalışacakları bir maceraya sürükler. Animasyon türündeki film toplam 1s 39dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon, My Little Pony, Korku Kayıtları, Kervan, Kayseri Aslanı, Dört Köşe, Çavdar Tarlasındaki Asi, Blade Runner, Babam,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE