25
Ocak

5 Soruda Ünlü Oyuncu Özge Özder

Posted by Gratis Admin
5 Soruda Ünlü Oyuncu Özge Özder

Türkiye’nin en güzel kadınlarından Özge Özder’le kariyerini, sosyal sorumluluk projelerini ve tabi ki güzellik sırlarını konuştuk.

Yer aldığınız televizyon projeleri hem Türkiye’de hem de dünyada büyük beğeni kazanıyor. Bu kadar göz önünde bir kadın olmak nasıl bir duygu?
Ben bugüne kadar hep yaptığım işlerle gündeme gelmeye özen gösterdim. Bir oyuncu olarak mesleğim gereği ekranlarda ve gazetelerde yer alıyorum ancak özel hayatımla gündemde olmadığım için bana pek de gözler önünde bir kadınmışım gibi gelmiyor. Tanınır olmanın artıları olduğu kadar eksileri de var. Dizi sektörümüzün bu kadar gelişip dünyaya açılması ise çok sevindirici bir durum.

Son projeniz Umutsuz Ev Kadınları oldukça uzun soluklu bir yapımdı. Ufukta yeni ne gibi projeleriniz var?
Geçtiğimiz on sene boyunca hiç ara vermeden dizi ve tiyatro projelerinde yer aldım. Bu durumun verdiği yorgunluk ve doygunlukla bu seneyi kendime ayırmaya karar verdim. Ancak buna rağmen geçtiğimiz sezon yirmiyi aşkın dizi senaryosu okumuşum. İnsanların bana rol emanet etmek istemeleri onur verici. Ama geçtiğimiz sezonun izlenme grafiğine baktığımda ,televizyonlarda yayınlanan işleri gördüğümde, aralarında kaçırdığıma üzülüp “tüh” dediğim bir dizi olmadı. Diziler benim için bir kariyer planı olmadı hiçbir zaman. Bugünlerde gündemde beni çok heyecanlandıran bir tiyatro, bir de sinema projesi var. Umarım gerçekleşir.

Biliyoruz ki sizin en büyük tutkunuz tiyatro. Büyük bir özverili ile tiyatro çalışmalarınızı her şeyin önüne koyuyorsunuz. Bu yıl sizi hangi oyunlarda göreceğiz?
Tiyatro benim hayatta en büyük önceliğim. Ancak şu an projeyi benim açıklamam doğru olmaz. -


Sosyal sorumluluğa büyük önem veriyorsunuz. “Kürkünü çıkar vicdanını giy” projeniz büyük yankı uyandırdı. Projenin ileri aşamalarından bahsedebilir misiniz?
Hayvanların sesi olduğunuzda, en az alkışı alıyor ve "insanlar bunca acı çekerken siz..." diye başlayan cümlelerle yargılanmaya başlıyorsunuz. Oysa hayvanların tek şansları onlar adına konuşmayı göze alacak vicdan sahiplerinin bu kötü gidişe “dur” demesi. Bizler Bana Göz Kulak Ol derneği olarak onlar adına konuşuyoruz, haykırıyoruz, yazıyoruz, uğraşıyoruz. Dernek olarak kampanyaya destek veren herkese çok teşekkür ederiz. “Güzel Bak Kendine” ziyatetçilerine “Kürkünü çıkar vicdanını giy” filmimizi mutlaka izlemelerini öneririm. Herkes bu filmi paylaşarak hayvanlar için bir şey yapabilir. Önümüzdeki günlerde kampanyamızın yeni açılımları da olacak. Mesela kasım ayında bir fotoğraf sergisi açacağız. Hayvanseverler bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek tüm çalışmalarımızdan haberdar olabilirler.

Eminiz ki kendinize ait güzellik sırlarınız vardır. Bizimle özel bir sırrınızı paylaşır mısınız?
Benim için her şey sağlıklı beslenme, huzurlu bir yaşam ve pozitif enerjiyle başlıyor. Seçimlerimi beni mutlu edecek bir hayatı yaşamaktan yana yapıyorum. Makyaja gelince; kendi makyajımı mutlaka kendim yapıyorum. Doğal ürünlere öncelik veriyorum ve makyajımı çıkarmadan asla uyumuyorum. Sanırım hepsi bu.


Etiketler: özge özder, güzellik, bana göz kulak ol, sosyal sorumluluk, dizi, umutsuz ev kadınları, kürkünü çıkar vicdanını giy,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE