04
Ocak

5 Ocak Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
5 Ocak Haftası Vizyon Takvimi

Yeni yılın ilk vizyon haftasına hazır mısınız? Türk komedi filmleri seviyorsanız Usta oyuncu ve yöneltmen Cem Yılmaz’ın uzun zamandır beklenen devam filmi Arif v 2016’nın beklentileri karşılayıp karşılamayacağı merak konusu. Haftanın merakla beklenen bir başka filmi ise James Franco’nun yeni filmi Ölüm Odası. Film korku sevenleri salonlara toplayacağa benziyor.

İyi seyirler…

Arif v 216

Robot olan 216, insan olmanın hayalini kurmaktadır. Uzaydan dünyaya çok sevdiği arkadaşı Arif’in yanına gelir ve insan gibi yaşamaya başlar. Sıradan insanlar gibi bir yaşam sürmeye çalışsa da farklılığı kimsenin dikkatinden kaçmaz. Komedi türündeki devam filmi Cem Yılmaz severleri salonlara toplayacak.

Bobi: Dikenlerin Gücü Adına!

Gururlu ve kibirli Bobby, kirpi kabilesindeki en güçlü aynı zamanda da en isyankâr ve sıradışı kirpi. "Tie Tui" ile yaptığı kavgada yaralanan Bobby, hafızasını kaybetmesiyle esrarengiz yolculuğuna başlıyor. Animasyon türündeki film toplam 1s 34dk.

İngiltere Benim

Steven Patrick Morrissey, işsizlik, ayaklanmalar ve çalkantılı bir toplumsal değişimin ortasında müzisyen olmanın hayalini kurmaktadır. Zamanını şarkı yazıp, müzik dinleyerek geçiren Morrissey, izlediği konserler, okuduğu kitaplar hakkında dergilere eleştiriler göndermektedir. Biyografi türündeki film toplam 1s 34dk.

Ölüm Odası

İki kız kardeş Leah ve Vee, tanınmış bir gangstere ait depoyu yakan abileri Michael'i kurtarmak için bir banka soymaya zorlanır. Soyguna başlayan kız kardeşlerin topladıkları paranın abilerini kurtarmaya yetmez. Korku türündeki film toplam 1s 32dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon, Ölüm Odası, İngiltere Benim, Bobi, Arif v 216,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE