08
Ekim

5 Ekim Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
5 Ekim Haftası Vizyon Takvimi

Bol kahkahalı bir vizyon haftasına giriş yapıyoruz. ...Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesiözellikle korku komedi sevenler için vizyona giriyor. Tom Hardy’nin merakla beklenen son filmi Venom: Zehirli Öfke, bekleneni karşılayacak mı hep beraber göreceğiz. İyi seyirler…

...Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi

… Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi, cini bile canından bezdiren, kendilerini kurtarabilmek için birbirlerini bile düşünmeyen bir grup umarsız gencin yaşadıklarını konu ediyor. Korku türündeki film 1s 20dk.

Aydede

Aydede, Ay’a gittiğini zannettiği dedesinin yanına gitmenin yolunu arayan küçük bir çocuğun hikayesini anlatıyor. Dram türündeki film 1s 37dk.

İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi

İstanbul Muhafızları çizgi dizisinin senaristi olan Aslı, yayınlanacak olan yeni bölümün hazırlıkları ile uğraşır. Macera türündeki film 1s 30dk.

Johnny English Tekrar İş Başında

Johnny English Tekrar İş Başında, düzenlenen siber saldırının arkasındaki ismi ortaya çıkarmak için emekli olduğu işine geri dönen Johnny English'in maceralarını konu ediyor. Komedi türündeki film 1s 29dk.

Tutsak

Tutsak, Güney Amerika’da zengin bir iş adamının doğum gününe katılan ve burada rehin alınan ünlü opera sanatçısının hikayesini anlatıyor. Dram türündeki film 1s 42dk.

Venom: Zehirli Öfke

Eddie Brock hırslı bir muhabirdir. Sevgilisinin çalıştığı araştırma firmasının sahibi de peşinde olduğu hikayelerden biridir. Bilimkurgu türündeki film 1s 52dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE