04
Mayıs

4 Mayıs Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
4 Mayıs Haftası Vizyon Takvimi

Çoğunlukla Türk yapımı filmlerin haftası olacak olan bu vizyon haftasında oldukça da fazla film vizyona giriyor. Seçenekler arttıkça karar vermek zorlaşabilir ancak haftanın merakla beklenen filmi bir devam filmi olan Taksi 5. İyi seyirler…

4N1K 2

Bir süredir birlikte olan Yaprak ve Ali, ilişkilerini çetenin diğer üyelerinden saklar. Komedi türündeki film 1s 40dk.

Doğruluk Mu Cesaret Mi?

Bilinen bir oyunu temel alan korku filminde, bir grup arkadaş içinde bulundukları tehlikeyi bilmeden oyuna dahil oluyor.Korku türündeki film 1s 40dk. 

İnatçı Bir Adam

Reza kendini şehir bataklığından uzaklaştırmış, eşi ve tek çocuğuyla, Kuzey İran’ın uzak bir köyünde basit bir yaşam sürüyordur. Dram türündeki film 1s 58dk. 

İyi Ki Doğdun Abla

Köy ağası olan Bayram’ın üç çocuğu vardır. Evin kızı Ferda ise istemese de Feriz’in yakın arkadaşı Ali ile evlendirilir. Dram türündeki film 2s 0dk. 

Karavan

Dikkatini kolayca kaybeden John Alzheimer hastasıdır, Ella ise kanser. Komedi türündeki film 1s 53dk. 

Oyun Gecesi

Max ve Annie’nin çiftler için oyun gecesi, Max’in kardeşi Brooks sahte haydutlar ve federal ajanların olduğu gizemli bir cinayet ayarladığında iyice karışır.Komedi türündeki film 1s 39dk. 

Paçi: Av Sanatı

Bir süredir babası tarafından zorlandığı için dedesi ile ıssız bir köyde yaşayan 13 yaşındaki kız Liva'nın bu yerdeki en tek eğlencesi cep telefonundaki oyunlardır.Dram türündeki film 1s 40dk. 

Son Oyun

80’li yıllarda ASALA ile mücadele için Avrupa’ya gönderilen ve yeraltı dünyasında karanlık bir geçmişe sahip olan yaşlı adam işlediği suçların pişmanlığını çekmektedir.Gerilim türündeki film 1s 27dk.

Suç Takımı

Şehrin en başarılı silahlı soygun çetesi de Los Angeles'ın ünlü bankasının günlük olarak imha ettiği bu paraları almak için imkansız bir soygun planına girişir.Gerilim türündeki film 2s 20dk. 

Taksi 5

Sylvain, eski emniyet müdürü şimdi ise Marsilya Belediye Başkanı olan Gibert tarafından, güçlü Ferrarilerle büyük bir soygun düzenleyen İtalyan Çetesini yakalamak için görevlendirilir. Aksiyon türündeki film 1s 42dk. 


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE