04
Ağustos

4 Ağustos Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
4 Ağustos Haftası Vizyon Takvimi!

Çoğunluğu fantastik ve korku ögeleri içeren filmleri göreceğimiz bu haftanın merakla beklenen filmleri 47 Meters Down ve Kara Kule. Yaz sıcakları için serin sinema salonları iyi birer alternatif olabilir. İyi seyirler...

47 Meters Down

Macerasever Kate, kız kardeşine köpek balıklı sularda dalış yapmayı teklif önerir. Fakat Lisa, Kate kadar hevesli değildir. Korku türündeki film toplam 1s 27dk.

Anne

Sık sık annesiyle iletişim kuran çocuk bir anda ortadan kaybolunca annesi için gerilimli dakikalar başlayacaktır. Gerilim türündeki film toplam 1s 35dk.

B Planı

Michael Popescu ile Ufuk Genç'in yönettiği filmin başrollerinde Can Aydın, Cha-Lee Yoon, Phong Giang, Eugene Boateng ve Julia Dietze yer alıyor. Komedi türündeki film toplam 1s 43dk.

Balerin ve Afacan Mucit

Félicie Milliner Felicie'nin büyük bir hayali vardır, o da bir balerin olabilmektir. Bunun yolunun köyde kalmaktan geçmediğini bilen küçük kız kırsal Brittany'i terk ederek Paris'e kaçar. Animasyon türündeki film toplam 1s 30dk.

Bırak Kendini

Elia, fazla kilolarından kurtulmak için spor salonuna gider. Düzene girmek için spor eğitmeni Claudia'dan yardım isteyen psikolog, spordan daha fazlasını alır. Dram türündeki film İtalyan yapımı.

Blazing Samurai

Hayallerinin gerçekleşmesini uman bir Samuray, rakiplerini yenmek için sıra dışı bir yol izler ve mahkemede dava açar! Animasyon türündeki film ABD yapımı.

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın

Cumali çocuklarına sinirlenip onları okuldan almaya karar vermişken şans kapısını çalar ve ailece kendilerini güzel bir otelde tatil yaparken bulurlar.  Komedi türündeki film Türkiye yapımı.

İki

Anne Meltem ve küçük kızı Beril’i tedirgin eden tek şey olur olmaz zamanlarda ortaya çıkan evin emektar bekçisidir. Korku türündeki film Türkiye yapımı.

İsmail'in Hayaletleri

İsmail'in düzenli ve sakin olan hayatında bir süre sonra sorunlar oluşmaya başlar. Gerilim türündeki film toplam 1s 54dk.

Kara Kule

Western türü bir dünyada, kendi ölmekte olan evrenini kurtarmak için adı geçen kuleden medet uman silahşorun karşısında onu durdurmaya çalışan düşmanlar da olacak. Fantastik türündeki film toplam 1s 34dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Kara Kule, Vizyon, İsmail'in Hayaletleri, İki, Cumali Ceber,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE