30
Mart

30 Mart Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
30 Mart Haftası Vizyon Takvimi

Hareketli bir vizyon haftasına hoş geldiniz. Çoğunluğu macera ve bilimkurgu filmlerden oluşan bu haftanın filmleri içinde en çok göz kırpan film Thelma olabilir. İyi seyirler…

12 Savaşçı

11 Eylül saldırısı sonrası geçen filmde, takım liderliğini Mitch Nelson'ın yaptığı bir ABD özel kuvvetler ekibi, çok tehlikeli bir görev için Afganistan'a ilk ayak basan Amerikan askerleri olacaktır. Macera türündeki film toplam 2s 11dk.

Arapsaçı

Ünlü olduğu zamanlardan kalan bir ceketin içerisine loto kuponu koyan eski bir aktör bir süre sonra bunu unutmuştur. Komedi türündeki film Türkiye yapımı.

Başlat

Ailesini küçük yaşta kaybeden Wade Watts, gerçek dünyanın sıkıntılarından kaçmak için zamanını The Oasis adlı bir oyun evreninde geçirir. Bilimkurgu türündeki film toplam 2s 20dk.

Bizim Köyün Şarkısı

İstanbul’da yaşayan Çınar’ın en büyük hayali müzik yarışmasına katılmaktadır. O, yarışma gününün gelmesini sabırsızlıkla beklerken babası bu sırada köye geri dönmeyi planlar. Komedi türündeki film Türkiye yapımı.

Kickboxer: Misilleme

MMA (Karma dövüş sanatları) şampiyonu Kurt Sloane, öldürülen erkek kardeşinin intikamını almasından bir yıl sonra, kendini bir kez daha Tayland'ta bulur. Aksiyon türündeki film 1s 50dk.

Ruhlar Evi

Laura annesini kaybeden genç bir kadındır. Uyku apnesi ve gece teröründen muzdarip olan Laura, korkunç kabuslar görmeye başlar. Korku türündeki film toplam 1s 41dk.

Thelma

Çekingen bir kız olan Thelma, yeni hayatına alışmaya çalışırken kısa bir süre sonra kendisinin de açıklayamadığı bazı özel güçleri olduğunu farkeder.Bilimkurgu türündeki film toplam 1s 56dk. 


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE