29
Haziran

30 Haziran Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
30 Haziran Haftası Vizyon Takvimi!

Genelde aksiyon gerilim ve korku türlerinde filmlerle geçecek olan bu haftanın tek dram filmi Lady Macbeth merakla bekleniyor.

İyi seyirler...

2:22

Dylan Branson New York’ta hava trafiği kontrol merkezinde çalışan bir elemandır. Bir gün, saat 2:22’de bir ışık huzmesi yüzünden birkaç saniyeliğine kör olup iki uçağın neredeyse havada çarpışmasına neden olmasıyla birlikte mükemmel kariyeri ve hayatı darmadağın olur. Gerilim türündeki film toplam 1s 38dk.

Bakıcı

Katie geçmişinden kaçmakta olan, gizemli ve genç bir kadındır. Bir anda aralarından su sızmamaya başlayan Katie ve Angela'nın arkadaşlığı, Angela ile eşi Brian'ın Katie'ye dadılık ve misafir evinde yaşama teklifi ile yön değiştirir. Gerilim türündeki film toplam 1s 45dk.

Katliam Günü

Jennifer, geçmişinden kurtulmaya çalışan Avusturalyalı bir kızdır. Bir gün bir turist grubu ile beraber Amsterdam’ın efsanevi yel değirmenlerini izlemek için bir tura katılır. Korku türündeki film toplam 1s 25dk.

Lady Macbeth

Nikolai Leskov'un aynı "Lady Macbeth of the Mtsensk"  isimli romanından uyarlanan bu senaryoda 19. yüzyılda yaşayan genç bir kızın 'gelin olarak' orta yaşta bir adama satılması beyazperdeye taşınıyor. Dram türündeki film toplam 1s 29dk.

Mine

Başarısız suikast girişimi gerçekleştiren bir asker, kendisini bir çölün ortasında bulur. Çölde savunmasız kalan asker, tehlikeli koşulların psikolojik ve fiziksel şartlarına karşı savaşıp hayatta kalmaya çalışır. Gerilim türündeki film toplam 1s 46dk.

Tam Gaz

Baby genç yaşına rağmen oldukça deneyimli bir sürücüdür. Genç görünümü yüzünden Baby lakabını alan adam banka soyguncuları için sürücülük hizmeti vermektedir. Aksiyon türündeki film toplam 1s 53dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon, Lady Macbeth, 2:22, Bakıcı, Katliam Günü, Mine, Tam Gaz,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE