02
Kasım

3 Kasım Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
3 Kasım Haftası Vizyon Takvimi

Haftanın merakla beklenen filmi, Testere serisinin yeniden canlanmasını isteyen yapımcılardan geliyor. Jigsaw Efsanesi yıllar önce ölmüş olan John Krame’in yeniden hayatımıza girmesini sağlıyor. Korku severleri sinema salonlarına almaya başlayabiliriz. İyi seyirler...

A Bad Moms Christmas

Mükemmel annelik olgusuna karşı çıkarak, onlardan beklenen sorumluluk ve istekleri karşılamayan üç anne, kendi aileleri için güzel bir Noel düzenlemeye karar veririler. Komedi türündeki film 1s 44dk.

Dünyanın En Güzel Kokusu 2

"Dünyanın En Güzel Kokusu filminin devam filmi olan yapımın yönetmenliğini bir kez daha Mustafa Uğur Yağcıoğlu üstleniyor. Dram türündeki film Türkiye yapımı.

Kare

Christian, Stockholm’de bir modern sanat galerisinde çalışmaktadır ve projelerinden biri de The Square olarak adlandırılan alandır. Dram türündeki film 2s 22dk.

Ketenpere

Kalender, bir akrabasının cast şirketinde çalışan ve arada dizilerde, filmlerde ufak roller alan bir figürandır. Uzatmalı sevgilisi İmge ile evlenme hayalleri kuran Kalender, akrabasının adının karıştığı bir mali suçu üzerine alınca cezaevine girer. Komedi türündeki film 1s 50dk.

Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk

Eğer babanız dünyanın kayıp köşelerini çizen efsanevi ve maceraperest bir kaşifse, kaybolduğu zaman ne yaparsınız? Eğer Charles Willard`ın çocukları Mo ve Melody iseniz, onun ayak izlerini takip edeceksiniz. Animasyon türündeki film 1s 30dk.

Mezarlık

Zihinsel engelli bir mezarcı olan Azap, eşini ve yine zihinsel engeli olan kızını kaybeder. Aradan geçen zaman zarfında ailesinin bir cinayete kurban gittiklerini öğrenir. Korku türündeki film 1s 30dk.

Oha Diyorum

Fırat'ın arabası hırsızlar tarafından çalınır. Arabanın içinde Fırat’ın kızının doğduğundan bu yana çekilmiş tüm fotoğraflarının ve videolarının olduğu ve başka da kopyası olmayan bir hard disk vardır. Komedi türündeki film Türkiye yapımı.

Testere: Jigsaw Efsanesi

Tüm şehirde vahşice seri cinayetler işleniyordu ve tüm kanıtlar tek bir kişiye işaret ediyordu: John Kramer. Ama bu nasıl olabilirdi? Jigsaw olarak bilinen John Kramer, yıllar önce ölmüştü. Korku türündeki film 1s 32dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Testere, Oha Diyorum, Mezarlık, Macera Günlükleri, Ketenpere, Kare, Dünyanın En Güzel Kokusu, A Bad Moms Christmas,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE