29
Haziran

29 Haziran Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
29 Haziran Haftası Vizyon Takvimi

Bu hafta soluk soluğa izleyeceğiniz hareketli filmler vizyona giriyor. Kaçış Planı 2: Hadesve Sicario: Day of the Soldado, gergin ve korkulu anlar içeren filmlere örnek verilebilir. İyi seyirler…

Doğmamış

Mary yakında kucağına alacağı ikizleri için oldukça heyecanlıdır. O büyük gün geldiğinde ise sevinci yarım kalır, çünkü doğum sırasında bebeklerden biri hayatını kaybeder. Korku türündeki film 1s 30dk.

Fakir: Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu

Film hiç tanımadığı babasını bulmak için yola koyulan Aja'nın maceralarını anlatıyor. Hint Fakiri Aja, annesinin ölümünün ardından yapayalnız kalmıştır. Komedi türündeki film 1s 40dk.

Kaçış Planı 2: Hades

Ray Breslin, yüksek güvenlikli hapishaneden kaçışının yıllar sonrasında yeni bir birinci sınıf, kiralık güvenlik gücü oluşturmuştur. Gerilim türündeki film 1s 36dk.

Karavan

Oscar ödüllü Helen Mirren ve 2  Altın Küre ödüllü Donald Sutherland doktorlarının dayanılmaz bakımından ve yetişmiş çocuklarından sıkılıp eski karavanlarıyla ülkeyi boydan boya geçmek üzere kaçan bir çifti oynuyor. Romantik türündeki film 1s 53dk. 

Sessiz Ol

Murat ve Aslı uyandıkların dehşet içerisinde kalırlar. Kendilerini elleri bağlı bir şekilde bilmedikleri bir yerde bulurlar. Üstelik odada tanımadıkları baygın bir genç ve küçük bir çocuk vardır. Korku türündeki film 1s 19dk. 

Sicario: Day of the Soldado

Uyuşturucu kartelleri, teröristleri ABD sınırından kaçak yollarla geçirmeye başlayınca, federal ajan Matt Graver, gizemli Alejandro’yla iletişime geçer. Gerilim türündeki film 2s 2dk. 

Soldado

Genç bir adam orduya katılmaya karar verir ve askeri bandoda davulcu olur. Arjantin Ordusu otuz yılı aşkın sürelik diktatörlüğün ardından bu gün ne yapmaktadır?Belgesel türündeki film 1s 13dk. 


Etiketler: Gratis, Vizyon, Sinema,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE