29
Eylül

29 Eylül Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
29 Eylül Haftası Vizyon Takvimi!

Havaların soğumaya başlamasıyla korku dolu kış sinemaları yavaş yavaş gözler önüne gelmeye başladı. Ancak; yıllardır kendine ait ve artık kemikleşmiş hayran kitlesi ile Kurtlar Vadisi’nin yeni seri filmi Vatan heyecanla bekleniyor olacak. İyi seyirler...

anne!

Herkesin yan komşusu olabilecek olan sıradan çiftin hayatı evlerine gelen istenmeyen misafirden sonra altüst olur. Gerilim türündeki film toplam 2s 2dk.

Ay'ın Sırrı

Bir CIA ajanı ve bir menajer Stanley Kubrick'in yapay aya inişine yardım etmek için takım olurlar. Komedi türündeki film toplam 1s 47dk.

Benim Varoş Hikayem

Yunus Ozan Korkut'un yazıp yönettiği ve görüntü yönetmenliğini üstlendiği belgesel, Adana Ceyhan arka sokaklarında yaşayan insanları konu ediyor. Belgesel türündeki film toplam 1s 30dk.

Damat Koğuşu

“Damat Koğuşu”, tecavüz suçlularının bulunduğu koğuşlara verilen isimdir. Bu koğuşlarda, yargının adaletine inanmayanlar, kendi yasadışı “adalet”ini kurar. Dram türündeki film toplam 1s 44dk.

Firardayız

Kahramanlarımız içerde kendileri için "Baba" figürü olan Piri Babanın zor duruma düştüğünü öğrenirler ve bir an önce hapisten çıkmak için kaçış planı yaparlar. Komedi türündeki film Türkiye yapımı.

Kurtlar Vadisi Vatan

Ele geçirilen Türkiye haritasında askeri birlikler ve özel harekât merkezleri gibi stratejik önemi olan onlarca hedefin yanı sıra sınırdaki bir nokta da işaretlenmiştir. Aksiyon türündeki film Türkiye yapımı.

LEGO Ninjago Filmi

Green Ninja adıyla da bilinen Lloyd ve hepsi gizli savaşçılar ve LEGO Yapım Ustaları olan arkadaşlarıyla beraber, Ninjago Şehri için savaşmaya çağırılırlar. Animasyon türündeki film toplam 1s 41dk.

Suspiria

Amerikalı genç kadın Suzy Bannion, dünyanın en iyi bale okullarından birine gitmek için Almanya'ya gider. Bir akşam vakti okulun kapısını çalar ve tam da bu andan itibaren esrarengiz durumlara tanık olmaya başlar. Korku türündeki film toplam 1s 35dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon, Suspiria, Lego, Kurtlar Vadisi, Firardayız, Damat Koğuşu, Benim Varoş Hikayem, Ay'ın Sırrı, anne,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE