30
Aralık

29 Aralık Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
29 Aralık Haftası Vizyon Takvimi

Yılın son haftasında macera ve korku bir arada vizyonları süslüyor. 1995 yapımı kült film Jumanji'nin devam halkası olan Vahşi Orman merakla beklenen fantastik yapım. Ayrıca tamamı animasyon olan Loving Vincent ise usta sanatçının hayatının en azından bir kesitini gözler önüne sermeye hazırlanıyor. Uzun zamandır vizyonlarda görmediğimiz müzikal bir film olan Muhteşem Showman ise müzikal severleri yeterince iyi hissettirecek mi göreceğiz.

İyi seyirler…

Jumanji: Vahşi Orman

Dört sıra dışı arkadaş bir video konsol oyunu bulur. Daha önce kimse bu oyunun adını duymamıştır. Heyecanla oyunu incelemeye başlayan ve oynamaya koyulan dört ergen kendilerini vahşi bir ormanda avatarların bedenlerinin içinde bulurlar. Fantastik türündeki film toplam 1s 59dk.

Kalp Atışı Dakikada 120

1990'ların başlarıdır, AIDS yıllardır öldürmektedir. Act Up-Paris'teki aktivistler genel ilgisizlikle mücadele çabalarını artırmaktadır. Gruba yeni gelen Nathan, son gücünü harekete geçiren Sean tarafından üzülecektir. Dram türündeki film toplam 2s 23dk.

Karabasan

Alice Arnolds, bir gece vakti gizemli bir şekilde ölen küçük erkek kardeşinin ölümü tarafından musallat olunmuş bir uyku doktorudur. Korku türündeki film toplam 1s 25dk.

Loving Vincent

Film, Van Gogh'un 17 yaşındayken tablosunu yapmış olduğu Armand Roulin üzerinden ilerliyor. van Gogh'un Fransa, Auvers'te öldüğü haberi, eskiden yaşadığı Arles kasabasına ulaşır. Biyografi türündeki film toplam 1s 35dk.

Muhteşem Showman

12 yaşında askerlere atıştırmalık ve kiraz rumu satarak ticarete atılan doğuştan iş adamı P.T. Barnum, 1841 yılında dünyanın daha önce duymadığı bir hayalle yola çıkar; dünyanın en muhteşem gösterisini sunmak. Müzikal türündeki film toplam 1s 45dk.

Parayı Bulduk

Nermin, çok akıllı ve zeki bir kumarhane müdürüdür. Fakat kumar oynatmanın yasak olduğunu bildiği için polis baskınlarına karşı önlem olarak kumarhaneye film seti havası verir. Komedi türündeki film Türkiye yapımı.


Etiketler: Gratis, Sinema, Muhteşem Showman, Loving Vincent, Karabasan, Dakikada 120, Jumanj, Jumanji,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE