27
Temmuz

28 Temmuz Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
28 Temmuz Haftası Vizyon Takvimi!

Güney Kore’den kontlar, düzenbaz halk adamları ve İsrail Krallığı'nın gelecekteki hükümdarı Davud ile efsanevi savaşçı dev Calüt arasında geçen düello gibi epik sahnelere tanık olacağız bu hafta. Korku dolu Türk yapımları da unutmamak lazım. İyi seyirler...

Churchill

Winston Churchill, 1944 Haziran'ında bir milyon askere yakın müttefik kuvettin gizlice İngiltere'nin güney kıyısında toplandığını öğrenir. Avrupa'yı istila etmeye ve Nazilerin sonunu getirmeye kararlıdırlar. Biyografi türündeki film toplam 1s 46dk.

Cin Ayet-i Aşk

Ahmet Küçükkayalı'nın yönettiği korku filminin başrollerinde Funda Bostanlık, Emre Kıvılcım, Gülçin Tunçok ve Naşit Özcan yer alıyor. Korku türündeki film Türkiye yapımı.

Davud ve Calüt

İsrail Krallığı'nın gelecekteki hükümdarı Davud ile efsanevi savaşçı dev Calüt arasında dillere destan bir düello yaşanacaktır. Peki kazanan taraf kim olacaktır? Dram türündeki film toplam 1s 32dk.

Düzensiz Düzenbazlar

Girişimci ama bir o kadar da düzenbaz bir halk adamı olan Mümtaz, hayatı boyunca en kestirme yoldan köşeyi dönme peşinde koşmuş fakat her seferinde hayal kırıklığına uğramıştır. Komedi türündeki film toplam 1s 37dk.

Hizmetçi

1930'lar da geçen hikayede kendisini Kont olarak tanıtan bir dolandırıcı gizemli ve saf görünen Japon varis Leydi Hideko'nun zenginliğini ele geçirmek için onu kendisine aşık etmeyi planlar. Dram türündeki film toplam 2s 31dk.

Orman Çetesi

Maurice tam bir penguendir ama içinde bir kaplan yatmaktadır. Bir kaplan tarafından yetiştirilen bu Maurice, penguenden çok Kung Fu ustası haline gelmiştir. Animasyon türündeki film toplam 1s 37dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Orman Çetesi, Vizyon, Hizmetçi, Düzensiz Düzenbazlar, Davud ve Calüt, Cin Ayet-i Aşk, Churchill,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE