28
Eylül

28 Eylül Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
28 Eylül Haftası Vizyon Takvimi

Havanın soğuması ile birlikte romantik komedi ve dram türündeki filmlerin artışı dikkat çekiyor. Uzun zamandır sadece aksiyon filmlerinde gördüğümüz Keanu Reeves bu hafta İstikamet: Düğünile geliyor. İyi seyirler…

Küçük Ayak

Küçük Ayak, bir efsane olduğuna inanılan insanların gerçek olduğu keşfeden bir yetinin hikayesini anlatıyor. Animasyon türündeki film 1s 37dk.

Eski Evdeki Büyülü Saat

Eski Evdeki Büyülü Saat, gizemli amcasının yanına taşınması ile büyülü bir dünyaya adım atan bir çocuğun hikayesini konu ediyor. Fantastik türündeki film 1s 46dk.

İstikamet: Düğün

İstikamet Düğün, davet edildikleri bir düğünde tanışan Frank ve Lindsay'nin hikâyesini konu ediyor. Komedi türündeki film 1s 26dk.

Kayıp Aranıyor

Kayıp Aranıyor, kaybolan kızını bulmak için bilgisayar üzerinden araştırmaya başlayan bir babanın yaşadıklarını konu ediyor. Gerilim türündeki film 1s 42dk.

Cesur Savaşçılar

MS 754 yılında Kuzey Avrupa iki dünyaya bölünmüş durumdadır. Frizler, Saksonlar ve Danimarkalılar nehirlerin üzerinde yaşarken, Franklar nehrin alt kısmında yaşamaktadır. Macera türündeki film 1s 45dk.

Dokunma Bana

Dokunma Bana, yönetmen ve oyuncuların yakınlık üzerine kişisel bir araştırma niteliğinde. Filmde Laura, Tómas ve Christian'ın duygusal dünyaları ele alınıyor. Dram türündeki film 2s 9dk.

Aile Oyunları

Aile Oyunları, babasının evliliğini engellemeye çalışan genç bir kadının hikayesini anlatıyor. Dram türündeki film 1s 12dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE