26
Nisan

27 Nisan Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
27 Nisan Haftası Vizyon Takvimi

Çoğunlukla hareketli yaz filmleri sinema salonlarını doldurmaya başladı. Haftanın merakla beklenen filmi ise güzeller güzeli başarılı oyuncu Hülya Avşar’ın daha çıkmadan sansasyon yaratan biyografik filmi Selfie, beklenen başarıyı karşılayacak mı hep birlikte göreceğiz. İyi seyirler…

Avengers: Sonsuzluk Savaşı

Kaptan Amerika ve Iron Man'in arasında yaşanan olayların ardından bölünen kahramanlarımız, birbirlerinden uzaklara savrulurlar.Aksiyon türündeki film 2s 29dk.

Bir Nefes Ötede

Garip ve ölümcül bir sis Paris’i etkisi altına alır. Ne yapacaklarını bilmeyen, hayatta kalmaya çalışan insanlar apartmanların üst katlarına sığınmaya başlarlar.Bilimkurgu türündeki film 1s 29dk.

Bizum Uşaklar

Saklanacak yer arayan iki kaçak, Araklı’nın bir köyünde yaşanan tesadüf sonucu hoca olur. Sahte hocaların ilk işi aynı köyde yaşayan iki amca çocuğunu barıştırmaktır.Komedi türündeki film 1s 37dk.

Çarpık Evdeki Cesetler

Dedesinin ölümünün ardındaki gizemi çözmeye kararlı olan Sophia, eskiden diplomat olan şimdi ise özel dedektif olarak çalışan eski sevgilisi Charles Hayward’dan olayı soruşturmasını ister.Polisiye türündeki film 1s 55dk. 

Ev Kira Semt Bizim

Aynı muhitte doğup büyüyen bir grup arkadaş rahatça yaşadıkları semtlerinde artık zorlanır hale gelmiştir. Komedi türündeki film 1s 31dk. 

Lanetli Konak

1920'de İrlanda'nın kırsal kesiminde yaşayan ikiz kardeşler Rachel ve Edward, evlerini değişik bir varlıkla paylaşmaktadır. Her gece ev şeytani bir varlığın etkisi altına girmektedir. Korku türündeki film 1s 33dk. 

Selfie

Hülya Avşar, senaryosunu yazıp yönettiği "Selfie" filminde kendi hayat hikayesini anlatıyor.Biyografi türündeki film 1s 33dk.

Taksim Hold'em

Alper'in nişanlısı cumartesi akşamı evlerinin yakınındaki protestoya katılmak ister ve bunun için Alper'e baskı yapar. Komedi türündeki film 1s 30dk. 

Yalnız Hayaller Kaldı

Emekli dul matematik öğretmeni Doğan, çocuklarına bakabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Dram türündeki film 1s 25dk. 

Yıldızlar Asla Ölmez

Gloria Grahame, genç oyuncu Peter Turner ile tanışır ve aralarında kısa sürede tutkulu bir aşk başlar.Dram türündeki film 1s 46dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon, Takvim,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE