27
Ekim

27 Ekim Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
27 Ekim Haftası Vizyon Takvimi!

Bu hafta vizyon önemli bir filmi ağırlayacak salonlarda. Oscar adayı filmimiz Ayla. Ayrıca önemli bir seri olan Thor, yeni filmi Ragnarok ile vizyonları heyecanlandıracak. İyi seyirler...

Ayla

1950 yılında savaşta yer alan Süleyman Astsubay savaş meydanında küçük bir kız bulur. 5 yaşındaki bu Koreli kız yetimdir ve nereye gideceğini bilmemektedir. Dram türündeki film Türkiye yapımı.

İşe Yarar Bir Şey

Filmin öyküsü  biri şair , biri genç bir hemşire kızın farklı nedenlerle yola çıktığı bir tren yolculuğu sonucu, kesişen hayatlarını beyazperdeye taşıyor. Dram türündeki film 1s 44dk.

Korkusuzlar

2013'te Arizona eyaletinin Prescott bölgesine bağlı Granite Mountain Hotshots'ta korkunç bir yangın başlar. Kısa sürede iyice yayılan yangın birçok hayatı tehdit etmektedir. Dram türündeki film 2s 13dk.

Küçük Vampir

Angela Sommer-Bodenburg'un çok satan roman serisinden uyarlanan film, 13 yaşındaki vampir Rudolph'un maceralarını anlatıyor. Animasyon türündeki film1s 20dk.

Thor: Ragnarok

Thor serisinin 2017 yılında izleyiciyle buluşacak olan üçüncü filminde, yaklaşmakta olan Norse kıyametine tanık olacağız. Aksiyon türündeki film 2s 10dk.

Yol Arkadaşım

Onur’un Kurban Bayramı'na üç gün kala üç hedefi vardır; Ayvalık’taki kız arkadaşının ailesiyle tanışmak, kovulduğu işini geri kazanmak ve ilk iki hedefi yol arkadaşı Şeref’e rağmen başarmak. Komedi türündeki film Türkiye yapımı.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon, Yol Arkadaşım, Thor, Küçük Vampir, Korkusuzlar, İşe Yarar Bir Şey, Ayla,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE