25
Ocak

26 Ocak Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
26 Ocak Haftası Vizyon Takvimi

Ocak ayının son haftası vizyona girmesini beklediğimiz filmler arasında özellikle fırtınalar estirip yoğun bir hayran kitlesi yaratan Game of Thrones dizinden tanıdığımız başarılı oyuncu Peter Dinklage’ın başrölünde oynadığı Hafıza filmi yer alıyor. Kendinden çok söz ettiren filmin gişe başarısı merakla bekleniyor. İyi seyirler…

Adı Aşk

Yıllar önce ayrıldığı Çanakkale'ye geri dönen Levent eski dostlarıyla hasret giderirken, İstanbul’da yaşayan Zeynep ise arkadaşları Aslı, Murat ve Engin'in ısrarıyla kafasının dağıtmak için Çanakkale’ye bir tatile gider. Dram türündeki film toplam 1s 55dk.

Ayı Kardeşler: Fantastik Dünyalar

Gerçek dünyada yaşayan ünlü bir hazine avcısı, bir grup hırsızı hiç bilmedikleri bir dünyada bulunan Altın Geyik'i çalmakla görevlendirir. Animasyon türündeki film toplam 1s 29dk.

Hafıza

Gordon Dunn, ünlü bir bilim adamıdır. Çığır açan yeni bir cihaz üreten Gordon, cihazın tanıtımından kısa bir süre sonra gizemli bir şekilde ölü bulunur. Gordon’un eşi Carolyn için bu ani ölüm tam bir yıkım olur. Bilimkurgu türündeki film toplam 1s 53dk.

Labirent: Son İsyan

Thomas ve arkadaşları Labirent'ten kurtulmalarının ardından hapsoldukları tesisten kaçmayı başarmış ve dünyayı pençesinde tutan acımasız organizasyon W.I.C.K.E.D.'e direnen isyancı grup Right Hand ile bir araya gelmeyi başarabilmişlerdir. Bilimkurgu türündeki film toplam 2s 21dk.

Ölümlü Dünya

Nesillerdir Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işleten Mermer Ailesi, 8 kişiden oluşan geniş bir ailedir. Kendi halinde, sade bir yaşamları olan bu insanlar dışarıdan oldukça sıradan bir hayat yaşamaktadır. Komedi türündeki film Türkiye yapımı.

Sevgisiz

Moskova yaşayan Zhenya ve Boris’in evliliklerinde artık sona gelinmiştir. Nefret ve suçlamalarla tükettikleri evliliklerini sonlandırmak üzere olan çift hayatlarında yeni bir başlangıç yapmanın heyecanı içerisindedirler.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon, Adı Aşk, Ayı Kardeşler, Hafıza, Labirent, Ölümlü Dünya, Sevgisiz,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE