25
Mayıs

25 Mayıs Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
25 Mayıs Haftası Vizyon Takvimi

Yerli filmlerin baskını bu hafta yaşanacak. Bolca yerli filmin gösterime gireceği bu haftanın yabancı filmleri arasında gerilim ve animasyon türünde filmler de var. İyi seyirler..

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi

Dünyanın en iyisi olmaya karar veren genç Han Solo, kaçakçılık için toplanan bir ekibin üyesi oluyor ve hayat boyu yanında olacak olan yardımcı pilotu Chewbacca ile güçlerini birleştiriyor.Bilimkurgu türündeki film 2s 15dk.

Hiçbir Zaman Burada Değildin

Mesleğinde bir ömre yetecek kadar şiddete tanık olan Joe, mesleğini geride bırakmış ve hayatını, kaçırılan kızları kurtararak kazanmaya başlamıştır. Gerilim türündeki film 1s 30dk.

Küçük Cadı

Die kleine Hexe, küçük bir cadıdır. Onun yeteneklerini iyi kullanabilen müthiş bir cadı olması için fedakarlık yapması gerekir. Küçük cadının en büyük isteği büyük festivalde dans edebilmektir.Macera türündeki film 1s 43dk.

Peter Pan ve Tinker Bell: Sihirli Dünya

Peter Pan ve arkadaşları gizli adada mutlu bir şekilde yaşamaktadır. Adanın huzuru için Peter Pan ve arkadaşlarının gizli adayı ve sihirli kitabı korumalıdır. Animasyon türündeki film 1s 30dk.

Yol Arkadaşım

Onur başarısız bir ilaç mümessilidir. Kurban Bayramı'na üç gün kala üç hedefi vardır; Ayvalık’taki kız arkadaşının ailesiyle tanışmak, kovulduğu işini geri kazanmak ve ilk iki hedefi yol arkadaşı Şeref’e rağmen başarmak.Komedi türündeki film 1s 55dk. 

Yol Kenarı

Kasaba açıklanamayan ölümler ve gizemli doğa olaylarının etkisi altındadır. Kasaba yerlisi yaşananlara anlam vermeye çalışırken, genç bir adamın kasabaya çalışmaya gelmesi durumları daha da karıştırır.Dram türündeki film 1s 59dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE