23
Kasım

24 Kasım Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
24 Kasım Haftası Vizyon Takvimi

Bu hafta korkusuyla, komedisiyle Türk yapımlara doyacağımız bir hafta olacak. Çok sevilmiş bir film olan Kardeşim Benim, yeni serisi ile vizyona girerken, Türk korku sinemasından hoşlananlar için Morg, vizyona giriyor. Senaristliğini ve yönetmenliğini bol ödüllü sinemacımız Semih Kaplanoğlu'nun üstlendiği Buğday ise beklentileri karşılayacak mı oldukça merak ediliyor. İyi seyirler...

Ayı Paddington 2

Artık Brown ailesi ile yaşamakta olan Paddington yerel halkın da sevilen ve popüler bir üyesi olmuştur. Teyzesi Lucy'nin 100. doğum günü için mükemmel hediyeyi almak adına bir dizi garip iş bulup çalışmaktadır. Nihayet hediyeyi almayı başarır, ancak hediye bir anda çalınır. Animasyon türündeki film toplam 1s 44dk.

Buğday

Senaristliğini ve yönetmenliğini bol ödüllü sinemacımız Semih Kaplanoğlu'nun üstlendiği dram türündeki film, yapım aşamasında Kültür Bakanlığı ve Euroimage'dan destek aldı. Bilimkurgu türündeki film toplam 2s 8dk.

Eyvah Annem Dağıttı 2

Mükemmel annelik olgusuna karşı çıkarak, onlardan beklenen sorumluluk ve istekleri karşılamayan üç anne, kendi aileleri için güzel bir Noel düzenlemeye karar veririler. Aynı zamanda kendi annelerini de ağırlamak zorundadırlar. Komedi türündeki film toplam 1s 44dk.

Kardeşim Benim 2

İki ünlü kardeş olan Hakan ve Ozan'ın arkadaşları Tato ölmüştür. İki gün sonra Hakan'ın düğünü vardır fakat arkadaşlarına son vazifelerini yerine getirmek için köye gitmişlerdir. Hakan, Rize’nin önde gelen çay tüccarlarından Muzaffer’in kızı olan Didem’le evlenecektir. Komedi türündeki film Türkiye yapımı.

Morg

Zuhal evlilik dışı bir ilişkiden hamile kalmıştır. Bu durumu sadece annesi bilmektedir ve babası Emin'den saklamaktadır. Fakat bir gün işten eve erken gelen Emin, kızı ile eşinin konuşmalarını duyar ve Zuhal'in hamile olduğunu öğrenir. Gerilim türündeki film Türk korku sineması sevenler için vizyona giriyor.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon, Morg, Kardeşim Benim, Eyvah Annem Dağıttı, Buğday, Ayı Paddington,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE