23
Şubat

23 Şubat Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
23 Şubat Haftası Vizyon Takvimi

Korku, gerilim seveneler de, komedi ya da dram sevenler de izleyebilecek bir film bulma şansı yakalayacak. Bu hafta geçmiş haftalardan izlemek isteyeceğiniz film kalmadıysa keyifli bir vizyon haftası olacağa benziyor. İyi seyirler…

Alem-i Cin

Genç bir kadın olan Yeliz, 25. doğum gününden sonra kabus görmeye başlar. Başlarda durumu pek önemseme de kabus görmeye devam ettikçe korkuya kapılır. Türkiye yapımı olan bu film korku sevenleri heyecanlandıracak gibi görünüyor.

Beni Adınla Çağır

1983 yılı yazı sırasında 17 yaşındaki Amerikalı-İtalyan Elio Perlman günlerini ailesinin İtalya'nın kuzeyindeki 17. yüzyıldan kalma villasında klasik müzik yaparak, okuyarak ve arkadaşı Marzia ile flört ederek geçirmektedir. Dram türündeki film toplam 2s 11dk.

Dünyanın Bütün Parası

Amerika'nın sayılı zenginlerinden olan John Paul Getty'nin 16 yaşındaki torunu kaçırılır. Fidye olarak 17 milyon dolar istenmektedir. Gerilim türündeki film toplam 2s 13dk.

Görevimiz Tatil

4 ferdi olan Mutlu ailesinin aile reisi Sıtkı, cimriliğiyle bilinen bir adamdır. Eşi Türkan ise yaşadığı hayattan bıkmış, kocasının aileye olan ilgisizliğinden şikayetçidir. Türkiye yapımı olan bu film komedi sevenleri sinema salonlarına çağırıyor.

 

Kırlangıçlar Susamışsa

Murat, Karadeniz'in yeşil ile iç içe geçmiş bir dağ köyünde kendi halinde yaşayan bir fotorğafçıdır, aynı zamanda bölgede belgesel filmler çekerek yaşar. Dram türündeki film Türkiye yapımı

Samson

Silah olarak kullandığı oyma bir kemik sayesinde Samson, düşmanlarını darmaduman etmektedir ve kimse onu durduramamaktadır. Macera türündeki film toplam 1s 56dk.

Tavşan Peter

Yaramaz tavşan Peter ve arkadaşı, boş bir kır evini sahiplenmişlerdir. Eve yerleşen kahramanlar günlerini gün etmekte ve sakin bir hayat sürmektedir. Tam bir aile komedisi olan film toplam 1s 33dk.

The Florida Project

6 yaşındaki Moone ve ekibi, yetişkinlerin zorlu dünyasından tamamen uzak kendilerine ait bir dünya yaratmışlardır. Dram türündeki film toplam 1s 51dk.

Vahşiler

Savaş ve şiddetin etkisiyle karakteri sertleşmiş olan ABD süvari subayı Blocker'a, bir Cheyenne savaş şefi ve ailesinin Montana'daki kabile topraklarına geri dönüş yolculuğunda eşlik etme görevi verilir. Western türündeki film toplam 2s 13dk. 


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE