23
Mart

23 Mart Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
23 Mart Haftası Vizyon Takvimi

Pasifik Savaşı İsyan ve Velayet filmlerini bir tarafa ayırırsak tamamı Türk yapımı filmlerle sarmalanacağımız bir haftaya hoş geldiniz. Maceradan gerilime, dramdan komediye kadar bir çok alternatif sizleri bekliyor olacak. İyi seyirler…

Bordo Bereliler Afrin

Afrin'de başlayıp İnegöl'de son bulan bir operasyonun konu edildiği filmin oyuncu kadrosunda Cenk Ertan, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Cavit Çetin Güner, Kübra Dilara Çelen, Çiğdem Batur gibi isimler yer alıyor. Aksiyon türündeki bir Türk yapımı.

Çocuklar Sana Emanet

Bir trafik kazasının travmasını atlatmaya çalışan iç mimar Kerem’in şifacı bir kadın ve köylülerle geçirdiği arınma sürecinin anlatıldığı filmin yönetmenliğini Çağan Irmak üstleniyor. Dram türündeki film bir Türk yapımı.

Gerçek Kesit: Manyak

Annesine çok düşkün bir adam olan Rıza belediyede temizlik görevlisi olarak çalışmaktadır. Annesine olan düşkünlüğü onun kendi yuvasını kurmasına engel olur. Komedi türündeki film bir Türk yapımı.

Kar

20'li yaşlarında ve hala lise öğrencisi olan Müzeyyen zamanının çoğunu Bekir, Ebru, Hazerhan, Ferdane ve Kadir’den oluşan arkadaş grubu ile geçirir. Dram türündeki film bir Türk yapımı.

Kayıp Prenses

Ruslan, şövalye olmanın hayalini kuran bir sanatçıdır. Güzeller güzeli Mila ile tanışır ve ona aşık olur. Animasyon türündeki film bir Ukrayna yapımı.

Martı

İzmir-Torbalı’da, dağlar arasında kalmış, küçük bir tavuk çiftlikte bakıcı olarak çalışan Yakup ve ondan yaşça genç karısı Mediha’nın sıkıcı bir hayatları vardır. Dram türündeki film bir Türk yapımı.

Pasifik Savaşı İsyan

Babasının uzaylılara karşı kahramanca ölümü sırasında Jaeger pilotluğu eğitimine devam etmekte olan Jake, babasının ölümünün ardından eğitimini terk eder. Macera türündeki film 1s 51dk.

Velayet

Miriam’ın boşandığı kocası Antoine Besson, hoş bir adamdır. Bir hastanede güvenlik görevlisi olarak çalışan Antoine, amirleri ve meslektaşları tarafından saygınlık kazanmıştır. Gerilim türündeki film 1s 33dk.

Zat-ı Mahfuz

'Beş minarali şehir' olarak bilinen Bitlis'te yaşamış ve hikayeleri nesilden nesile aktarılarak günümüze kadar ulaşan dini şahsiyetlerin yaşamlarının anlatıldığı "Zat-ı Mahfuz"un yönetmenlik ve senaristliğini Sedat Yetkin üstleniyor. Belgesel türündeki film bir Türk yapımı. 


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE