22
Haziran

23 Haziran Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
23 Haziran Haftası Vizyon Takvimi!

Haftanın heyecanla beklenen devam filmi için Transformers'ın 5. devam halkası olan Son Şövalye dersek sanırım yanlış söylemiş olmayız. Dönüşümleri en yakından izlemek için yerinizi ayırtmayı unutmayın!

93 Yazı

Carla Simon Pipó'nun yazıp yönettiği filmin başrollerinde Laia Artigas, Paula Blanco ve Etna Campillo yer alıyor. Dram türündeki film toplam 1s 34dk.

Berlin Sendromu

Cate Shortland’ın yönettiği filmin oyuncuları arasında Teresa Palmer, Max Riemelt ve Matthias Hacichas yer alıyor. Gerlim türündeki film 1s 52dk

Büyü 2

2004 yapımı ünlü yerli korku filmi Büyü'nün devam filmi olan yapımda yönetmen koltuğunda Adnan Güler oturuyor. Filmin senaryosu ise Şafak Güçlü ve Servet Aksoy'un ortak kaleminden çıkma. Filmin yapımcılığını ise Aksoy Film üstleniyor. Türkiye yapımı olan film korku sevenleri heyecanlandıracak.

Dağların Ardında

Yönetmenliğini Vatche Boulghourjian’ın yaptığı filmin oyuncuları arasında Barakat Jabbour, Julia Kassar ve Michel Adabashi yer alıyor. Dram türündeki film toplam 1s 45dk.

Kara Gün

Başrollerini Melissa Benoist, Mark Wahlberg, Michelle Monaghan'ın paylaştığı filmin kadrosunda J.K. Simmons, Kevin Bacon, John Goodman Rachel Brosnahan ve Michael Beach gibi önemli isimler yer alıyor. Dram türündeki film toplam 2s 9dk.

Korkacak Bi'şey Yok

Yönetmen koltuğunda Burak Donay'ın oturduğu komedi yapımının senaryosunda Serhat Özev imzası var. Komedi türündeki film Türkiye yapımı.

Tatlı Şeyler

Uğur Uludağ'ın yazıp yönettiği komedi filminin başrollerinde Cem Özer ve İlhan Şeşen yer alıyor. Film Türkiye yapımı bir komedi.

Tavşan Okulu

Yönetmen koltuğunda Ute von Münchow-Pohl’u gördğümüz filmin oyuncu kadrosunda Noah Levi (II), Senta Berger ve Tim Sander yer alıyor. Animasyon türündeki film toplam 1s 16dk.

Transformers 5: Son Şövalye

Transformers'ın 5. devam halkası olan Transformers 5: Son Şövalye'nin yönetmen koltuğunda serinin ünlü yönetmeni Michael Bay oturuyor. Filmin başrollerinde bir önceki filmin Cade Yeager'ı Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins, Josh Duhamel ve Santiago Cabrera yer alıyor. Aksiyon türündeki film toplam 2s 29dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, 93 Yazı, Berlin Sendromu, Büyü 2, Dağların Ardında, Kara Gün, Korkacak Bi'şey Yok, Tatlı Şeyler, Tavşan Okulu, Transformers,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE