21
Haziran

22 Haziran Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
22 Haziran Haftası Vizyon Takvimi

Bayram tatili sonrası filmler daha komik daha hareketli. Haftanın heyecan yaratacak filmleri arasında Antisosyal sersinin 2. filmi ve Los Angeles'ta Gizli Görevsayılabilir. İyi seyirler…

Antisosyal 2

2013 yapımı Antisosyal filminin devam halkası olan Antisosyal 2'nin yönetmen koltuğunda bir kez daha Cody Calahan oturuyor.Sam bebeğini dünyaya getirmenin heyecanını yaşarken bir anda her şey adeta kabusa dönmüştür. Bebeği kaçırılmıştır ve Sam bununla ilgili hiçbir şey bilmemektedir.Korku türündeki film 1s 30dk.

Dua Et Kardeşiz

uğrul ve Ömer varlıklı bir ailenin çocuğudur. Sakin bir yaşamları olan ailenin hayatı Tuğrul’un bir gün arazilerinden yol geçeceğini öğrenince karışır. Komedi türündeki “Dua Et Kardeşiz” filminin yönetmen koltuğunda Hamza Yaman oturuyor. 

Hadi Ya

Mardinli bir ailenin oğlu olan Haydar, Aydın’da bir belediyede anonsçu olarak çalışır. Haydar’ın en büyük arzusu iki yakın arkadaşı ile birlikte film çekmektir. Fakat grup bu konuda pek de yetenekli olmadığı için filmlerini çekemezler.Vecihi Ener’in yönetmen koltuğunda oturduğu film komedi türünde.

İki Kafadar

Bobi düzenli bir hayat sürmeyi seven bir kunduzdur. Hayatı kontrolü altında rutin bir şekilde ilerlemektedir. Ta ki bir gece Max ile tanışana kadar. Max macera tutkunu olan bir kedidir. Animasyon türündeki film 1s 15dk. 

Los Angeles'ta Gizli Görev

Steve Ford, Los Angeles'ta özel dedektiflik yapmaktadır. Jack Russell cinsi köpeği Buddy uyuşturucu çetesi tarafından çalınınca, Steve özel ve profesyonel dünyası arasında çatışma yaşar. Aksiyon türündeki film 1s 38dk. 

Renksiz Rüya

Mirza’nın hayatında hiçbir şey yolunda gitmemektedir. 90’ların siyasi olaylarının yarattığı kargaşanın mağduru olmaktan kendisini kurtaramaz. Üstelik annesinin ölümünden sonra her şey daha da kötüleşir. Dram türündeki film 1s 18dk. 

Yabani

Film, genç bir kızın büyüme hikayesi ile kurt adam efsanesini birleştiriyor ve ortaya korkutucu bir deneme çıkartıyor. Dram türündeki film 1s 32dk. 


Etiketler: Gratis, Vizyon, Sinema,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE