21
Eylül

22 Eylül Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
22 Eylül Haftası Vizyon Takvimi!

Sezon filmlerinin rengi yavaş yavaş değişmeye başladı bile. Yaz mevsiminin cıvıl cıvıl, renkli ve enerjik filmleri yerini sonbaharın daha duygusal ve dramatik yapımlarına bırakıyor. Peki siz sezon hareketlerini sinema salonlarında yaşamaya hazır mısınız? İyi seyirler...

Atçalı Kel Mehmet

Atçalı Kel Mehmet, zenginden alıp fakire vererek bölgesinde adaleti sağlar ama çıkarları zedelenen ağalar, beyler ve voyvodalar tarafından da hain ilan edilir.Dram türündeki film Türkiye yapımı.

Ay Lav Yu Tuu

Filmde Amerika’da eğitim alıp köyü Tınne’ye dönen İbrahim’in iki kültür arasında yaşadıklarını anlatılıyor. Komedi türündeki film Türkiye yapımı.

İz

Astroloji tutkunu, vejetaryen ve hayvan hakları savunucusu Janina, emekliliğinden bu yana kasabada öğretmenlik yapmaktadır. Gerilim türündeki film toplam 2s 8dk.

Kaçış Odası

Jeff ve Ben ile kız arkadaşları Jess ve Angie, günümüzün popüler oyunlarından olan kaçış odası oyununa dahil olur. Korku türündeki film ABD yapımı.

Karabasan

Kate Bowman, uykusunda ölen insanların gizemli ölümlerini araştıran bir sosyal hizmet uzmanıdır.

Kingsman: Altın Çember

Merkezleri yok edildikten ve dünya rehin alındıktan sonra, Kingsman ajanları bir kez daha harekete geçmek zorundadır. Aksiyon türündeki film toplam 2s 21dk.

Tarla

Hırslı ve biraz da hayalperest bir adam olan Tarık'ın işleri planladığı gibi gitmez. Borç batağına girmiştir üstüne üstlük eve ve işyerine haciz gelmiştir. Dram türündeki film toplam 1s 25dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE