21
Aralık

22 Aralık Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
22 Aralık Haftası Vizyon Takvimi!

Haftanın merakla beklenen filmi hiç kuşkusuz usta yönetmen Woody Alien’ın, Dönme Dolap isimli son filmi. Başrolünde ise bir süredir özlediğimiz Kate Winslet yer alıyor ve üstelik Justin Tiberlake de kadroda. İyi seyirler…

Acı Tatlı Ekşi

Murat ve Duygu çocukluklarından beri birbirine aşıktır. Üniversiteden mezun olurken Murat Duygu’ya evlenme teklif eder. Oysa Duygu’nun gerçekleştirmek istediği hayalleri vardır. Dram türündeki film Türkiye yapımı.

Dönme Dolap

Usta yönetmen Woody Allen imzalı film, 1950’lerde Coney Adası’ndaki lunaparkın kalabalığı içinde hayatları kesişen dört karakterin hikayesini anlatıyor. Dram türündeki film toplam 1s 41dk.

Ferdinand

Ferdinand, arenada dövüşmektense tarlalarda çiçek koklamayı tercih eden bir boğanın öyküsünü anlatıyor. Haftanın tek animasyon türündeki filmi toplam 1s 49dk.

Martıların Efendisi

Martıların Efendisi (MEF) İstanbul’da deniz kıyısında sakin bir yaşam sürmekte olan bir adamdır. Yıllardır beklediği birisi vardır. En sonunda beklediği misafir çıkagelir. Mehmet Günsür’ün başrolünde oynadığı film dram sevenleri salonlara çekecektir.

Sera

Doktor Oğuz bir süredir kabuslar görmektedir. Açıklayamadığı tuhaf olaylar yaşayan Oğuz, çalıştığı psikiyatri hastanesinde yatmakta olan Sera'nın da benzer sorunları yaşadığını fark eder. Gerilim türündeki film Türkiye yapımı.


Etiketler: Gratis, Vizyon, Sinema, Sera, Martıların Efendisi, Ferdinand, Dönme Dolap, Acı Tatlı Ekşi,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE