20
Temmuz

21 Temmuz Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
21 Temmuz Haftası Vizyon Takvimi!

Haftanın filmlerine kabaca bir baktığımızda heyecan görüyoruz. Çoğunluğu korku, gerilim ve aksiyon dolu filmlerden merakla beklenenler; Charlize Theron’un başrolde olduğu “Sarışın Bomba” ve Rihanna ile Cara Delevingne’nin oynadığı bilimkurgu film “Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu” denilebilir. İyi seyirler...

Bezm-i Ezel

Yasemin ve Mustafa farklı dinlere mensup olmalarına rağmen birlikte olmayı başarmış bir çifttir. Korku türündeki film Türk yapımı.

Brimstone

İşlemediği bir suçun sanığı olan Liz, ailesini hırslı ve intikam almak isteyen pederden korumak zorundadır. Gerilim türündeki Western film toplam 2s 25dk.

Davetsiz Aşk

Londra'nın refah düzeyi yüksek bölgelerinden biri olan Hampstead Heath'te yaşayan bir adam, bir anda vahşi bir hayat yaşamaya başlar. Komedi türündeki film toplam 1s 42dk.

Dunkirk

Yüzbinlerce İngiliz ve müttefik askerlerinin, düşman askerleri tarafından etrafının sarıllması ile  sıkışan askerler, düşman saldırısına karşı çaresiz kalırlar. Klasik bir savaş filmi olan yapım toplam 1s 47dk.

Rock'n Roll

Genç bir yardımcı yıldız Guillaume Canet'e artık havalı olmadığını ve filmlerinin satmayacağını söyler. Komedi türündeki film toplam 2s 3dk.

Ruhlar Evi

Genç bir çift Tayland'a macera dolu bir seyahat planlarlar. Fakat tatilleri hiç beklenmedik biçimde alt üst olacaktır. Korku türündeki film toplam 1s 29dk.

Saklambaç: Ölüm Oyunu

Üniversite öğrencisi bir grup genç, çevre köylerden birine gezmeye giderler. Gerilim türündeki film toplam 1s 20dk.

Sarışın Bomba

Lorraine Broughton kaçış ustalığı ve yakın dövüş yeteneğiyle bilinir ve Berlin'e gönderilir. Gerilim türündeki film toplam 1s 55dk.

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu

28. yüzyılda Valerian ve Laureline, Savunma Bakanlığı'nın emriyle ikili, etkileyici bir şehir olan Alpha'ya görevlendirilirler. Bilimkurgu türündeki film toplam 2s 17dk.

Zombi Ekspresi

Yıkıcı bir zombi virüsü Güney Kore’yi etkisi altına alır ve Seul’den Busan’a gitmekte olan trendeki yolcular hayatta kalma mücadelesi vermeye başlarlanır. Korku türündeki film toplam 1s 58dk.


Etiketler: Gratis, Sinema,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE