21
Eylül

21 Eylül Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
21 Eylül Haftası Vizyon Takvimi

Haftanın merakla beklenen filmleri korku ve komedi sevenler için geliyor. İlk fragmanı fazla korkutucu olduğu için yasaklanan filmin kendisinin ne denli gergin dakikalardan oluştuğunu izlemeden bilemeyeceğiz. Ayrıca romantik komedi sevenler için de güzel bir alternatif geliyor bu hafta. Oscar ödüllü oyuncu Reese Witherspoon'u başrolüne yerleştiren Kapımdaki Aşktam size göre. İyi seyirler…

Bırakma Beni

Küçük bir çocuk olan İsa'nın hayatı oyuncaklarla oynayıp okumayı öğrenmek gibi konforlardan uzaktadır. Film dram türünde ve 1s 37dk.

Cesur Araba

Cesur Araba, şehrin en hızlı taksisi Wheely’nin aşkı Bella di Monetti için verdiği mücadeleyi anlatıyor.Animasyon türündeki film 1s 30dk.

Dehşetin Yüzü

Romanya'daki bir manastırda yaşayan genç bir rahibenin intihar etmesi, sorunlu geçmişinin etkisinden kurtulamayan bir rahip ile nihai yeminini etmenin eşiğindeki bir çırak Vatikan tarafından bölgeye gönderilir. Korku türündeki film 1s 37dk.

Göç Yolu

Göç Yolu, 1912 yılında, Balkan harbinden sonra  baskı zulüm ve soykırıma dayanamayan hasta, yaşlı, yaralı ve çocuklu ailelerin Türkiye'ye gelene kadar yolda yaşadıkları dramı ve ölüm kalım mücadelesini anlatıyor. Dram türündeki film 1s 54dk.

Güvercin

Kendi halinde bir yaşantısı olan Yusuf’un en büyük tutkusu babasından yadigar kalan güvercinleridir. Dram türündeki film Türkiye yapımı.

İntikam Meleği

Genç anne Riley, kocası ve kızının vahşice öldürülmesiyle sonuçlanan bir saldırıda yaralanmış ve komaya girmiştir. Gerilim türündeki film 1s 35dk.

Kapımdaki Aşk

Alice, yeni bir başlangıç yapmak için iki genç kızıyla memleketi Los Angeles'a geri dönmeye karar verir. Komedi türündeki film 1s 38dk.

Radiogram

Radiogram, oğluna radyo olabilmek için 100 kilometre yürümeyi göze alan bir babanın hikayesini konu ediyor. Dram türündeki film Bulgaristan yapımı.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE