05
Eylül

2017 Pirelli Takviminin Çekimleri Tamamlandı!

Posted by Gratis Admin
2017 Pirelli Takviminin Çekimleri Tamamlandı!

Geçen yıl yarım asırlık bir geleneği bozarak çıplak modellere yer vermeyen ve bundan böyle çıplaklığı kullanmayacağını açıklayan Pirelli, 2017 takviminde, 15 Hollywood yıldızına yer verdi. Takvimin 2017 teması ise “geçmişten hareket” olarak belirlendi.

Geniş bir yaş skalasında yer alan isimlerin seçildiği yeni takvimde 71 yaşındaki Helen Mirren da bulunuyor. Çekimleri tamamlayan Alman fotoğrafçı ve yönetmen Peter Lindburgh, daha önce 1996 ve 2002 Pirelli takvimlerini de hazırlamıştı.

Pirelli takviminin bu yıl ki sayısını Uma Thurman, Nicole Kidman, Lea Seydoux, Alicia Vikander, Kate Winslet, Julianne Moore, Robin Wright, Lupita Nyong’o, Rooney Mara, Charlotte Rampling, Jessica Chastain, Penelope Cruz, Helen Mirren, Zhang Ziyi ve Anastacia Ignatova süslüyor.

Her biri Hollywood’un başarılı oyuncuları olan takvim modelleri arasında sadece Anastasia Ignatova farklı bir profil çiziyor. Moskova Devlet Üniversitesi’nde siyaset teorisi uzmanı olan Ignatova, tıp alanında girişimcilik yapmasının yanı sıra mücevher tasarımı işiyle de uğraşıyor.

Takvim fotoğrafları Berlin, Londra, Los Angeles, Le Touquet (Paris’in kuzeyi) ve New York olmak üzere beş şehirde çekildi. 


Etiketler: Gratis, Pirelli takvimi, geçmişten hareket, Peter Lindburgh, Uma Thurman, Nicole Kidman, Lea Seydoux, Alicia Vikander, Kate Winslet, Julianne Moore, Robin Wright, Lupita Nyong’o, Rooney Mara, Charlotte Rampling, Jessica Chastain, Penelope Cruz, Helen Mirr,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE