07
Mart

2016 Kış Saç Trendleri 4 "YUMUŞAK DALGALAR"

Posted by Gratis Admin
2016 Kış Saç Trendleri 4 ``YUMUŞAK DALGALAR``

Pek çoğumuzun favori saç modeli olan yumuşak dalgalar bu sezon podyumları esir aldı desek abartmış olmayız. İpeksi görünümde, sakince omuzlara dökülen bu model hem cool hem de oldukça feminen bir görünüm sunuyor. Wella Professionals Global Kreatif Direktörü Eugene Souleiman, Milano Moda Haftası kapsamında gerçekleşen Antonio Marras sonbahar-kış defilesi için yarattığı modern görünümlerle dikkatimizden kaçmıyor.  Bluemarine defilesinde ise yine yumuşak dalgaların daha masum ve zarif bir formuna rastlıyoruz. Uygulaması ise hiç zor değil.

Öncelikle ısıyla şekillendirme yapacağınız için saçlarınıza Wella Professionals Elements durulanmayan bakım spreyi uygulayın. Ardından saçlarınızı kalın tutamlara ayırın ve her tutamı Braun saç maşanızın etrafında 2 tur döndürün. Çok kıvırcık olmamaları için birkaç saniye tutmanız yeterli. Ardından ellerinizle bir miktar Sebastian Texturizer esnek şekillendirici jelden alın ve nazikçe bu bukleleri açın. Saçlarınızın bakımı için ise Pantene Belirgin Bukleler 7/24 Saç Bakım Kremi kullanmayı atlamayın.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Pantene, Eugene Souleiman, Wella, Milano Moda Haftası, Antonio Marras, Bluemarine, Saç Bakım Kremi,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE