20
Nisan

20 Nisan Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
20 Nisan Haftası Vizyon Takvimi

Çoğunlukla Türkiye yapımı filmlerin haftası olacak olan bu haftanın yabancı yapımları da bir o kadar heyecanlı. Winchester Gizemli Evve İlişki Durumu: Açık İlişki gibi. İyi seyirler…

Bütün Saadetler Mümkündür

Ali, okuduğu küçük şehirden ayrılarak Erasmus projesiyle yurtdışına çıkma hayalleri kuran bir mühendislik öğrencisidir. Aynı zamanda kendisini tanımaya çalışmakta, hayata dair sorular sormaktadır. Dram türündeki film 1s 59dk.

İlişki Durumu: Açık İlişki

Anna ve Will, birbirlerinin ilk aşkıdır. Hayatlarındaki tüm ilkleri birlikte yaşayan evliliğin eşiğindedir. Will, Anna’nın 30. yaş gününde ona evlenme teklifi etmeye hazırlanır.Komedi türündeki film toplam 1s 36dk.

Köpek Adası

Günün birinde Megasaki City'deki bütün köpeklerin şehirden uzaklaştırılmasına karar verilir. Bütün köpekler, evcil ya da değil, devasa çöp döküm alanına sürülür.

Maşa ile Koca Ayı 2: Sonsuz Arkadaşlık

2017'de vizyona giren Maşa ile Koca Ayı'nın devam filmidir. Arkadaşların maceraları devam ediyor. Animasyon türündeki film Türkiye yapımıdır. 

Sandık

Her şey o sabah köyün üstünden geçen ve kimin yönettiği belirlenemeyen helikopterlerin, aşağıya bıraktığı sandıklarla başlamıştır.Korku türündeki film Türkiye yapımı.

Winchester Gizemli Ev

Winchester Tüfekleri servetinin varisi Sarah Winchester, San Francisco'nun 50 mil dışında, izole bir arazi üzerinde malikanesinin yapımına başlar ve onyıllardır, haftanın 7 günü, günün 24 saati boyunca tadilatlar durmaksızın devam eder. Korku türündeki film 1s 40dk. 

Zamanda Kıvrılma

Meg Murray, dahi kardeşi Charles ve arkadaşları Calvin her çocuk gibi oyunlar oynayan bir üçlüdür. Ancak günün birinde bir şey olur ve Meg'le Charles'ın bilim adamı olan babaları ortadan kaybolur.Fantastik türündeki film 1s 50dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE