19
Ekim

20 Ekim Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
20 Ekim Haftası Vizyon Takvimi!

Bolca kahkaha atmanın tam zamanı. Çoğunluğu komedi filmlerden oluşan bu hafta vizyon salonlarından çıkan herkesin yüzlerini gülümser olarak göreceksiniz. İyi seyirler...

Aşka Geldik

Teknolojiden yoksun, herkesin birbirini tanıdığı köyde her şey köy muhtarına bakanlıktan gelen bir telefonla değişir. Komedi türündeki film toplam 1s 35dk.

Bak Şu Leyleğe

Herkes Richard'ın bir serçe olduğunda hem fikirdir. Ancak Richard kesinlikle bunu kabul etmemektedir. Animasyon türündeki film toplam 1s 24dk.

Bölük

"Bölük", yolları bir kışlada kesişen bir bölük askerin dokunaklı hikayesini anlatıyor. Dram türündeki film Türkiye yapımı.

Damat Takımı

Kendilerini hala çocuk olarak gören grup, Yiğit'in evlenme kararı alması ile gençliklerinin bittiğini fark eder. Komedi türündeki film toplam 1s 49dk.

İlk Öpücük

Hakan kadınlarla uzun süreli ilişki kurmakta problem yaşayan genç bir çapkındır. Yaşadığı sahil beldesine gelen turistlerle kısa süreli ilişkiler yaşar, bağlanmaktan hep kaçınır. Komedi türündeki film toplam 1s 53dk.

Soygun

Acemi bir soygun işine girişen Connie ve Nick bankayı soyarlar; fakat Nick yakalanır ve koşulların çok zorlu olduğu bir hapishaneye düşer. Gerilim türündeki film toplam 1s 41dk.

Süperstar

Katı bir adam olan babası Insu’nun gitarını bulunca ve bulduğu gibi o gitarı kırıp şarkı söylemesini yasaklayınca genç kızın tüm hayalleri suya düşer. Komedi türündeki film Hindistan yapımı.

Uzaydan Gelen Fırtına

Dünya'nın önde gelen liderleri, eşi benzeri görülmemiş bir dizi doğal felaket dünyayı tehdit ettikten sonra, küresel iklimi kontrol etmek ve herkesi güvende tutmak için karmaşık bir uydu ağı oluşturmak üzere bir araya gelirler. Bilimkurgu türündeki film 1s 49dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon, Uzaydan Gelen Fırtına, Süperstar, Soygun, İlk Öpücük, Damat Takımı, Bölük, Bak Şu Leyleğe, Aşka Geldik,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE