01
Şubat

2 Şubat Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
2 Şubat Haftası Vizyon Takvimi

Vizyona girecek yeni filmlere genel olarak baktığımızda genelde dram ya da gerilim ağırlıklı filmlerle karşılaşıyoruz. Haftanın merakla beklenen filmi hangisi diye düşündüğümüzde Fatih Akın’ın katıldığı neredeyse tüm yarışmalardan ödülle dönen yeni filmi Paramparça açık ara öne çıkıyor. Bakalım gişe başarısı nasıl olacak. İyi seyirler…

Cebimdeki Yabancı

Yedi eski dost bir akşam yemeğinde bir araya gelmeye karar verir. Herkes sofranın başında oturmuş sohbet etmekte, şen kahkahalar eşliğinde yemek yemektedir. Yemek sırasında bir oyun oynamaya karar verilir. Gerilim türündeki film Türkiye yapımı.

Cin Çeşmesi

Kardeş olan Raziye ve Kanber Hoca, aynı köyde yaşadıkları Kamil ile Şerife’ye aşıktır. Fakat Kamil’in annesi Hatice onların ilişkilerine karşıdır. Oğlunu Raziye’den ayıran Hatice onu Kanber’in sevgilisi Şerife ile evlendirir. Gerilim türündeki bu film de yine Türkiye yapımı.

En Karanlık Saat

Deneyimli yönetmen Joe Wright'ın yönetmenliğini üstlendiği film, İkinci Dünya Savaşı'nın ilk yıllarında Winston Churchill'in, Hitler'in ordusuna karşı verdiği mücadeleyi anlatır. Biyografi türündeki film 2s 6dk.

Foxtrot

Filmde askerdeki oğlunun ölüm haberi ile yıkılan bir babanın hayatı konu ediliyor. Acılı yas süresinde akrabalar ve ordu yetkililerinden bunalarak öfke nöbetine tutulan baba kendini, hayatın gerçekleriyle yüzleşirken bulur. Dram türündeki film 1s 48dk.

Paramparça

Katja, eşi Nuri ve 6 yaşındaki oğlunu bir patlamada kaybetmiştir. Yaşadığı acıdan sonra yıkılan Katja’nın tek isteği, terör saldırısının kimler tarafından neden yapıldığını öğrenmektir ve bunun için mahkemeye başvurur. Gerilim türündeki film 1s 46dk.

Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri

Akademi Ödülü sahibi Martin McDonagh'ın kara mizah türündeki filmi Three Billboards Outside Ebbing, Missouri, kızının cinayetini aydınlatmak isteyen bir anneyi temel alıyor. Dram türündeki film 1s 56dk.

Winchester

Winchester Tüfekleri servetinin varisi Sarah Winchester, San Francisco'nun 50 mil dışında, izole bir arazi üzerinde malikanesinin yapımına başlar ve onyıllardır, haftanın 7 günü, günün 24 saati boyunca tadilatlar durmaksızın devam eder. Korku türündeki film ABD yapımı.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon, Winchester, Missouri, Paramparça, Foxtrot, En Karanlık Saat, Cin Çeşmesi, Cebimdeki Yabancı,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE