02
Mart

2 Mart Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
2 Mart Haftası Vizyon Takvimi

Genelde sürpriz filmlerden oluşan bir haftaya hoş geldiniz. Dram ağırlıklı bu vizyon haftasında yüzünüzü güldürme amacıyla vizyona giren tek film son yılların gözde ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in son filmi Ailecek Şaşkınız. İyi seyirler…

Ailecek Şaşkınız

Babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat şımarık bir adamdır. Hala çocuksu yapısıyla dikkat çeken Ferhat'ın sağ kolu ise onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan'dır. Komedi türündeki film toplam 1s 48dk.

Kızıl Serçe

Dominika Egorova, Rus güvenlik servisinde eğitimli bir baştan çıkarıcı olan "sparrow" olma isteği üzerine eğitilir. Dominika vücudunu bir silah olarak kullanmayı öğrenir ancak kişiliksizleştirme eğitimi süreci boyunca benlik hissini korumak için mücadele eder. Gerilim türündeki film toplam 2s 21dk.

Puloi: Asla Yalnız Uçmayacaksın

Pulo, çok küçük olduğu için henüz uçmayı öğrenememiş yavru bir kuştur. Ailesi güneye göç edince Puloi, kutuplarda tek başına kalır. Animasyon türündeki film İzlanda yapımı.

Savaştan Sonra

Laura McAllan, yabancı ve korkutucu bulduğu Mississippi’de kocasının sahibi olduğu bir çiftlikte çocuklarını yetiştirmeye çalışmaktadır. Ailenin sıkıntıları devam ederken savaştan dönen iki adam, çiftlikte çalışmaya başlar. Dram türündeki film toplam 2s 14dk.

Sessizliğin Kardeşleri

Belgesel, yönetmen Taylan Mintaş’ın yıllar sonra gittiği köyünde karşılaştığı kuzenleri Toso ve Çao’nun hikâyesini konu ediyor. Dram türündeki film toplam 1s 26dk.

Uğur Böceği

Christine McPherson, ya da “Uğur Böceği” son derece sevecen, dik kafalı ve iradeli annesi gibi olmamak için ne kadar uğraşsa da aynı onun gibidir. Uğur Böceği’nin hemşire olan annesi, eşinin işini kaybetmesinden sonra ailesini ayakta tutmak için yorulmak bilmeden çalışmaktadır. Dram türündeki film toplam 1s 34dk. 


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE