28
Kasım

2. Kara Hafta Başlıyor!

Posted by Gratis Admin
2. Kara Hafta Başlıyor!

1-3 Aralık tarihlerinde Pera Palas Oteli’nde yapılacak Kara Hafta etkinlikleri, polisiyenin önde gelen isimlerini ve polisiye okurlarını bir araya getirecek.

Geçen yıl ünlü polisiye yazarı Agatha Christie’nin doğumunun 125. yılı şerefine gerçekleştirdiği Kara Hafta İstanbul Festivali’nin ikincisi 1-3 Aralık arasında Pera Palace Hotel Jumeirah’ta düzenleniyor. Bu yılın festival teması ise 1933 yılında İstanbul’a gelip Pera Palace Hotel Jumeirah’da konaklayan ve konusu Türkiye’de geçen iki kitap yazan ünlü Belçikalı yazar Georges Simenon.

Polisiye roman okurları İstanbul’da aralık ayı başında dünyanın önde gelen polisiye roman yazarlarıyla tanışma fırsatı bulacak. Katılımın ücretsiz olduğu festivale; Britanyalı Yazar Philip Kerr’in yanı sıra Tibor Fischer, Sam Wilson, David Walton, Mari Jungstedt gibi polisiye alanında uluslararası üne sahip yazarlar ve Sevin Okyay, Elçin Poyrazlar, Suphi Varım gibi yazarları ile Türkiye’nin ilk polisiye dergisi 221B de katılım gösterecek.


Etiketler: Gratis, Kitap, Pera, Kara Hafta, Agatha Christie, Festival, Georges Simenon, Philip Kerr, Tibor Fischer, Sam Wilson, David Walton, Mari Jungstedt, Sevin Okyay, Elçin Poyrazlar, Suphi Varım, 221B,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE