18
Ocak

19 Ocak Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
19 Ocak Haftası Vizyon Takvimi

Usta yönetmenlerin yeni filmleri sinema salonlarındaki yerlerini almaya başladı. 2018 yılında birçok iyi yapımı izleme fırsatımızın olacağı sinemalarda bu hafta 69 yaşındaki Fransız yönetmen Tony Gatlif’in son filmini izleme fırsatı bulacağız. Orijinal adı Djam olan ve ülkemizde Aman Doktor olarak vizyona girecek olan filmin bir kısmı İstanbul’da geçiyor. İyi seyirler…

Aman Doktor

Kakourgos, Yunanistan’da yaşayan eski bir denizcidir. Tekneleri için yedek parça almak için yeğeni Djam’ı İstanbul’a gönderir. Djam burada Avril ile tanışır. Avril, insani yardım gönüllüsü olarak çalışan, parasız ve kimsesiz olan 18 yaşındaki bir gençtir. Dram türündeki film toplam 1s 37dk.

Coco

12 yaşındaki Miguel'in ölüler diyarına macerasını anlatan animasyon filminin konusu kısaca; 12 yaşındaki Miguel'in en büyük kahramanı efsanevi Meksikalı gitarist Ernesto de la Cruz'dur. Animasyon türündeki film toplam 1s 45dk.

Den Of Thieves

Merkez Bankası her gün 120 milyon dolar nakit parayı dolaşımdan alıp imha etmektedir. Şehrin en başarılı silahlı soygun çetesi de Los Angeles'ın ünlü bankasının günlük olarak imha ettiği bu paraları almak için imkânsız bir soygun planına girişir. Gerilim türündeki film ABD yapımı.

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?

Enes Batur içine kapanık bir çocuktur. Polis olan babası ve hemşire olan annesi ile neredeyse hiç zaman geçiremez. 6 yaşındayken babası Enes Batur'a bilgisayar alır ve tüm dünyası o olur. Komedi türündeki film Türkiye yapımı.

Rüzgâr

35 yaşındaki Ece, çocuk bezi üreten bir şirketin genel müdür yardımcılığını yapmaktadır. Sevgilisi Alper ile mutlu bir ilişkileri vardır ve 2 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandırmanın zamanı gelmiştir. Dram türündeki film Türkiye yapımı.

Umut Avcıları

Cafer, Ahmet, Baki ve Doğan Afyon'un Anıtkaya kasabasında yaşayan dört arkadaştır. Gündüzleri kendi işleri ile meşgul olan gençler, geceleri ise zengin olma umuduyla define ararlar. Komedi türündeki film toplam 2s 11dk. 


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon, Umut Avcıları, Rüzgâr, Enes Batur , Den Of Thieves, Coco, Aman Doktor,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE