18
Mayıs

19 Mayıs Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
19 Mayıs Haftası Vizyon Takvimi!

Haftanın tek korku filmi Kanlı Oyun merakla bekleniyor, Hayalet Hikayesi Kristen Stewart için önemli bir dönüş noktası ve Genç Karl Marx’ın herkesin biyografi film listesine girip giremeyeceği merak konusu.

İyi seyirler...

Aşkın Çekimi

One Day ve An Education filmleriyle tanınan Lone Scherfig'in yönettiği filmin başrollerinde Gemma Arterton, Sam Claflin, Bill Nighy ve Jack Huston yer alıyor. Filmin senaryosunu ise Lissa Evans'ın romanından Gaby Chiappe uyarladı. Dramatik komedi türündeki film toplam 1s 57dk.

Bahtiyar Bahtıkara

Filmin yönetmenliğini Ergin Yılmazer yaparken senaryo ise İbrahim Bakırhan ve Kadir Maraşlı’ya ait. Filmin kadrosunda ise Kadir Çöpdemir, Yeşim Salkım, Metin Zakoğlu, Nedim Saban, Ferdi Sancar, Duygu Çelebi, Gülnihal Demir, Mustafa Şen, Yaşar Uzer, Yasemin Tunca yer alıyor. Komedi sevenler için iyi bir alternatif.

Genç Karl Marx

Raoul Peck'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrollerinde August Diehl, Stefan Konarske ve Vicky Krieps yer alıyor. Dram, tarihi ve biyografi niteliklerini taşıyan film toplam 1s 58dk.

Hayalet Hikayesi

Yönetmenliğini ve senaristliğini Olivier Assayas'ın üstlendiği filmde başrollerde Kristen Stewart, Lars Eidinger, Nora von Waldstätten yer alıyor. Film 2016 Cannes Film Festivali'nde En İyi Yönetmen ödülünü kazanmıştır. Fantastik gerilim sevenler için ideal olan film toplam 1s 50dk.

Her Şey Mümkün

Başrollerinde Yetkin Dikinciler ve Azra Akın'ın yer aldığı romantik-komedi filmin yönetmen koltuğunda Alper Babayağmur oturuyor. Senaryoyu da Babayağmur ile birlikte Ayşe Babayağmur ve Apa Mehmet Şen kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca  Goncagül Sunar, Mehtap Bayrı, Bahtiyar Engin, Kaan Girgin, Bora Sivri ve Haldun Dormen yer alıyor. Film tam bir romantik komedi.

Hızlı ve Tüplü

"Şahin" marka araba aşkı ile yanıp tutuşan 2 gencin saf ve eğlenceli hikayesinin anlatıldığı filmin oyuncu kadrosunda Bilal Akif Yörük, Hüseyin Berker Soyçiçek, Sinem Ertuğrul, Nazlı Yağmur Genç, Haldun Boysan, Selahattin Taşdöğen, Halil Esen, Özgür Teke ve Mehmet Ali Tuncer yer alıyor. Yapımcılığı ve senaristliği de üstlenen Necmi Yıldırım, yönetmenliği ise Yusuf Güven ile paylaşıyor. Komedi türündeki film toplam 1s 30dk.

Kahramanlar Takımı

Tian Xiao Peng'in yönetmenliğini üstlendiği filmin seslendirme kadrosunda Jackie Chan, Nickie Bryar, Feodor Chin yer alıyor. Animasyon türündeki film toplam 1s 29dk.

Kanlı Oyun

Cameron Cairnes ve Colin Cairnes'ın birlikte yönettiği filmin başrollerinde Meegan Warner, Ian Meadows ve Olivia DeJonge yer alıyor. Haftanın tek korku filmi toplam 1s 20dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Aşkın Çekimi, Bahtiyar Bahtıkara, Genç Karl Marx, Her Şey Mümkün, Hızlı ve Tüplü, Kahramanlar Takımı, Kanlı Oyun,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE