18
Mayıs

18 Mayıs Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
18 Mayıs Haftası Vizyon Takvimi

Heyecan dolu filmlerle hareketli bir vizyon haftasına giriyoruz. Zaten sevilen Arif v 216yeniden vizyona giriyor. Takipçileri tarafından heyecanla beklenen Deadpool filminin ikinci seri filmi ise yine bu hafta vizyona giriyor. İyi seyirler…

Arif v 216

Robot olan 216, insan olmanın hayalini kurmaktadır. Uzaydan dünyaya çok sevdiği arkadaşı Arif’in yanına gelir ve insan gibi yaşamaya başlar.Komedi türündeki film 2s 6dk. 

Daha Yeni Başladık

Geçmişinde tanık koruma programında mafya avukatı olan Duke Diver, kendini yeni işine adamıştır. Tam bir eğlence ve huzur mekanı olan Villa Capri’nin müdürlüğünü yapan Duke, hayatını bir parti gibi yaşar.Komedi türündeki film 1s 33dk. 

Deadpool 2

Kız arkadaşı Vanessa'yla mutlu bir ilişki sürdüren Deadpool'un düzeni, gelecekten gelen Cable'ın ortaya çıkışıyla sarsılır.Aksiyon türündeki film 2s 0dk. 

Kiraz Mevsimi

Bir Anadolu kasabasında yaşayan Yılmaz, babası ile hayalleri arasında sıkışıp kalmıştır. Kendi işini kurmak ve bunun için küçük bir traktör almak ister. Dram türündeki film 1s 49dk.

Mezarlık

Zihinsel engelli bir mezarcı olan Azap, çıkan bir yangın sonucu eşini ve yine zihinsel engeli olan kızını kaybeder.Korku türündeki film 1s 30dk.

Partilerde Kız Tavlama Sanatı

Sex Pistols'un büyüsüne kapılmış olan şehirdeki her genç, umutsuz kahramanımız Enn de dahil olmak üzere, bir punk olmak istemektedir. Komedi türündeki film 1s 42dk.

Saplantı

Annesi ile birlikte yaşamaya başlayan Chloe bebeğinin aralıksız ağlaması, artan suçluluk duygusu ile depresyona girer.Korku türündeki film 1s 26dk. 

Yakışıklı Prens

Yakışıklı bir prens olan Philippe’in başı derttedir. Prense kara bir büyü yapılmıştır. Uyuyan Güzel, Pamuk Prenses ve Külkedisi büyünün etkisi ile prense aşık olur. Animasyon türündeki film 1s 25dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE