17
Ağustos

18 Ağustos Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
18 Ağustos Haftası Vizyon Takvimi!

Bu vizyon haftası oldukça hareketli olacak. Aksiyon ve macera sevenler için sinema salonları kapılarını açıyor. Haftanın merakla beklenen filmi Annabelle: Kötülüğün Doğuşu ve Açık Deniz: Kafes Dalışı gibi görünüyor. İyi seyirler...

Açık Deniz: Kafes Dalışı

3 arkadaşın yeni amacı bir ekstrem gerçeklik şovuna katılabilmektir. Bunun için bir deneme videosu çekmeye karar verirler. Gerilim türündeki film toplam 1s 20dk.

Annabelle: Kötülüğün Doğuşu

Oyuncak bebek yapımıyla uğraşan bir adam ve eşi mükemmel bir aile hayatı sürerken büyük bir trajediyle karşı karşıya kalırlar. Korku türündeki film toplam 1s 50dk.

Avcı'nın İntikamı

Başrolünü ünlü oyuncu Sam Worthington'ın üstlendiği aksiyon filmi, bir suikastçinin genç bir kadına ailesinin ölümünün intikamını almakta yardım etmesini konu ediniyor. Aksiyon türündeki film toplam 1s 31dk.

B Planı

Dövüş sanatlarında ustalaşmış üç kafadar, arkadaşlarını acımasız bir gangsterin pençesinden kurtarmaya çalışırlar. Aksiyon türündeki film toplam 1s 43dk.

Belalı Tanık

Dünyanın en başarılı güvenlik görevlisinin artık yeni bir müşterisi vardır: Uluslararası Adalet Divanı'nda yargılanacak bir tetikçi! Aksiyon türündeki film toplam 1s 51dk.

Dangal

Mahavir Singh Phogat bir güreş hayranıdır. İki küçük kızına da güreş öğretmeye karar verir. Dram türündeki film toplam 2s 49dk.

Doraemon: Buz Devri Macerası

Yazın bunaltıcı sıcaklarında serinlemek isteyen Nabita ve arkadaşlarını okyanusun üzerinde yüzen dev bir buzula götüren robot kedi Doraemon, burada kendilerine eğlence parkı inşa ederler. Animasyon türündeki film toplam 1s 41dk.

Semur

İki kız babası olan Hasan, ölüm döşeğinde kızlarına birbirlerini asla bırakmamalarını ve destek olmalarını vasiyet etmiştir. Korku türündeki film Türkiye yapımı.

Son Portre

İsviçreli ressam ve heykeltıraş Alberto Giacometti, Paris'te eski dostu Amerikalı yazar James Lord’a rastlar. Biyografi türündeki film toplam 1s 34dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE