16
Kasım

17 Kasım Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
17 Kasım Haftası Vizyon Takvimi!

Haftanın merakla beklenen filmleri Güven Kıraç’ın başrolünde oynadığı Beginner ve yönetmen koltuğunda Yórgos Lánthimos’ın yer aldığı ve başrollerini Colin Farrell ile birlikte Nicole Kidman’ın paylaştığı Kutsal Geyiğin Ölümü isimli filmleri gibi görünüyor. İyi seyirler...

Ayaz

Hasan, başka bir adamla kaçan yengesini çevresinin baskısıyla öldürür. Cezaevi sürecinde yaptığından derin pişmanlık duyarak aklını yitirme noktasına gelir. Tek çıkış yolu vardır; cezaevinden çıktıktan sonra annesini öldürdüğü için kimsesiz kalan çocuk Ayaz'ı yanına alarak onun yüzünü güldürmek. Gerilim türündeki film 1s 30dk.

Beginner

60 yaşlarında olan Faruk emekli olmuş ama hala çalışmakta olan bir taksi şoförüdür. Eşini yaklaşık on yıl önce kaybeden Faruk'un hayatı tekdüze ve birbirinin aynı geçen günlerden ibarettir. Dram türündeki film 1s 30dk.

Bizim Küçük Günahlarımız

Filmde birbirinden uzak gibi görünen ama iç içe geçmiş hayatların, akıl almaz rastlantılarla bir araya gelişinin yarattığı maceralar konu ediliyor. Dram türündeki film 1s 25dk.

Geçmişteki Sır

Bir fotoğrafçı olan ve ailesiyle yaşayan genç adam Ali, geçirdiği genetik bir rahatsızlık sonucu kendini Bosna Hersek’te, sıra dışı ve hüzünlü bir hikayenin içinde bulur! Dram türündeki film 1s 45dk.

İçimdeki Güneş

Isabelle, Paris'te yaşayan bir ressamdır. Sanatçı olmanın yanı sıra aynı zamanda boşanmış bir anne olan Isabelle, duygularının hayatını yönlendirmesine izin veren, mutsuz ve kararsız bir kadındır. Komedi türündeki film 1s 34dk.

Justice League: Adalet Birliği

DC öykü evrenini kapsamlı bir biçimde perdeye yansıtma projesinin en önemli ayaklarından biri olan Justice League, çizgi serideki en önemli kahramanları bir araya getiriyor. Aksiyon türündeki film 2s 0dk.

Kardan Adam

Oslo'da Kasım ayı başlamış, ilk kar yağmıştır. İşinden eve dönen Birte Becker, eşi ve oğlunun yapmış olduğu kardan adamı görebilmek için sabırsızlanmaktadır. Gerilim türündeki film 1s 59dk.

Kutsal Geyiğin Ölümü

Tanınmış bir kardiyovasküler cerrah olan Dr. Steven Murphy, oftalmolog eşi Anna, iki örnek niteliğindeki çocukları; 12 yaşındaki Bob ve 14 yaşındaki Kim ile kusursuz bir hayat yaşamaktadır. Dram türündeki film 2s 1dk.

Mucize

Auggie Pullman yaşıtı diğer çocuklardan biraz farklıdır. Çünkü yüzünde ciddi bir deformasyon vardır. Auggie diğer çocuklarla sıradan bir okula giderek, sıradan bir çocuk olduğunu kanıtlamaya çalışır. Dram türündeki film 1s 53dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Ayaz, Beginner, Bizim Küçük Günahlarımız, Geçmişteki Sır, İçimdeki Güneş, Justice League: Adalet Birliği, Kardan Adam, Kutsal Geyiğin Ölümü, Mucize,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE