16
Şubat

16 Şubat Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
16 Şubat Haftası Vizyon Takvimi

Vizyon bakımından hareketli bir hafta olacağa benziyor. Merakla beklenen yerli filmler arasında Hadi Be Oğlum, Sofra Sırları yer alırken biyografi sevenler Ben, Tonya’yı kaçırmamalı. İyi seyirler…

Hadi Be Oğlum

Bir balıkçı olan Ali, hayatını küçük oğlu Efe'ye adamıştır. Ali’nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir. Dram türündeki film toplam 1s 54dk.

Black Panther

Babasının ölümünden sonra Wakanda Kralı olan T'Challa, hakkı olan tahta sahip çıkmak için izole yaşayan ancak teknolojik açıdan ileri seviyede olan halkına geri döner. Bilimkurgu türündeki film toplam 2s 15dk.

Mutlu Canavar Ailesi

Wishbone ailesi mutlu olmaktan çok uzakta olan bir ailedir. Bir aile olarak yeniden bağlanma girişimi ailenin annesi Emma'dan gelir. Emma aileyi toplamak için eğlenceli bir gece planlar. Animasyon türündeki film toplam 1s 36dk.

Sofra Sırları

Hayatını kocası ve eşine adamış Neslihan, dışarıdan bakıldığında sevimli ve utangaç bir ev hanımıdır. Eşinin işi sebebiyle uzun yıllardır Anadolu kasabalarında yaşayan Neslihan, iyi de bir aşçıdır ve tüm çevresi onun yemeklerine bayılır. Komedi türündeki film toplam 1s 43dk.

Suyun Sesi

Soğuk savaş döneminin Amerika'sında yaşayan Elisa yalnız bir kızdır. Sessiz, rutin bir hayatı olan Elisa, gizli ve yüksek güvenlikli bir devlet laboratuvarında temizlikçi olarak çalışır. Dram türündeki film toplam 2s 3dk.

Kapıdaki Sır

200 yıl önce bir kadının kocası tehlikeli bir tarikat ile bir anlaşma yapar. Ancak bir süre sonra yaptığı anlaşmaya bağlı kalmayarak tarikatın kurallarını çiğner. Adam bunun bedelini hayatı ile öderken, suçsuz karısı ise çocuğu elinden alınarak korkunç bir kuyuya hapsedilir. Gerilim türündeki film Türkiye yapımı.          

Ben, Tonya

Tonya Harding buz patenine gönül vermiş ve hırslı bir sporcudur. Buz pateni sporunda giderek yükselen Tonya, memnun edilmesi zor annesi, eski eşi Jeff Gillooly ile dengesiz ilişkileri ve hep daha iyi olmak adına kendini zorlaması gibi gerekçelerle stres içindedir. Biyografi türündeki film toplam 2s 0dk.

Antep Fıstığı

Almanya’da doğup büyümüş olan Simge’nin dedesi, oğlu Gaziantepli birisi ile evlenmediği için tüm bağlarını koparmıştır. Anne ve babasını bir kaza sonucu kaybeden Simge ise Almanya’da bir başınadır. Komedi türündeki film toplam 1s 44dk. 


Etiketler: Gratis, Vizyon, Antep Fıstığı, Tonya, Kapıdaki, Suyun Sesi, Sofra Sırları, Canavar, Black, Hadi Be Oğlum,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE