17
Mart

16 Mart Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
16 Mart Haftası Vizyon Takvimi

Uzun zamandır beklenen filmler bu hafta vizyona giriyor. Bruce Willis’in son aksiyon filmi Öldürme Arzusu, SSCB lideri Joseph Stalin’in biyografisi, sevilen bir aksiyon olan Tomb Raider ve başarısını ispatlamış bir oyuncu olan Gonca Vuslateri’nin son filmi olan Düğüm Salonu bu hafta sevenleri ile sinema salonlarında buluşuyor. İyi seyirler…

Düğüm Salonu

Kahramanlarımızın ikisi de aynı gün, aynı binada farklı salonlarda başkalarıyla evlenmek üzeredir. Olaylar elbette beklendiği gibi gitmez. Komedi türündeki film toplam 1s 40dk

Entebbe'de 7 Gün

Gerçek bir olaydan esinlenilen filmde, 1976 yılında içerisinde 248 yolcunun bulunduğu, Tel Aviv'ten Paris'e giden bir uçak 4 korsan tarafından kaçırılır. Gerilim türündeki film toplam 1s 47dk.

Kaybedenler Kulübü Yolda

Kaan ve Mete Olimpos’ta, kalabalık bir Kadıköy grubuyla yaptıkları eğlenceli tatilin sonunda, motorlarıyla İstanbul’a doğru yola çıkarlar. Komedi türündeki film Türkiye yapımı.

Ne Var?

Çok iyi anlaşan 3 yakın arkadaş, tüm zamanlarını birlikte geçirirler. Günlerini rutin bir şekilde geçiren gençlerin hayatları, bir gün falcıya gitmeye karar vermeleri ile bambaşka bir hal alır. Komedi türündeki film toplam 1s 30dk.

Öldürme Arzusu

Başarılı bir travma cerrah olan Paul Kersey, hayatını ölüm döşeğindeki, vurulmuş, bıçaklanmış insanlarla uğraşarak geçirmektedir. Stresli işinden sıyrıldığında ise sevgi dolu bir aile babasıdır. Aksiyon türündeki film toplam 1s 49dk.

Stalin'in Ölümü

70'li yaşlarının ortasındaki SSCB lideri Joseph Stalin'in sağlığı gayet yerindedir. Paranoyak yapısı ile düşmanlarına kök söktürmeye, acımasızlığı ile en yakınlarının bile gözünü korkutmaya devam etmektedir. Dram türündeki film toplam 1s 48dk.

Tomb Raider

Babasının ortadan kaybolmasından yedi yıl sonra, 21 yaşındaki Lara küresel ticaret imparatorluğunun başına geçmeyi reddetmiş ve üniversite dersleri alırken bir yandan da Londra'da bir bisiklet kuryesi olarak çalışmaktadır. Macera türündeki film toplam 1s 58dk.

Tut Yüreğimden Anne

Sibel hayatını otistik kızı Hazan, eşi Okan ve büyük oğlu Yaman’a adayan bir kadındır. O, ailesi için her şeyi göze almaya hazır olsa da kocası ve oğlunun Hazan’ı kabullenmediklerini fark eder. Dram türündeki film Türkiye yapımı. 


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE