15
Haziran

16 Haziran Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
16 Haziran Haftası Vizyon Takvimi!

Haftanın heyecanla beklenen filmi sanırız bir animasyon. Devam filmlerinden ve animasyonlardan hoşlanıyorsanız keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

İyi seyirler...

Arabalar 3

Yönetmenliğini Brian Fee’nin üstlendiği filmin oyuncuları arasında Owen Wilson ve Armie Hammer yer alıyor. Pixar’ın merakla beklenen devam animasyon türünde ve toplam 1s 49dk.

Deccal 2

Özgür Bakar’ın yönettiği Emel Karaköse, Aysan Sümercan’ın oynadığı film korkutmayı hedefliyor. Film Türkiye yapımı bir devam filmi.

Fırıldak Kedi

Sven Nordqvist’in Pettson ve Findus adlı çocuk kitapları serisinden uyarlanana animasyon filmin yönetmenliğini Ali Samadi Ahadi üstlenmiş. Ulrich Noethen, Marianne Sägebrecht başrollerde. Macera ve animasyon karışımı film toplam 1s 30dk.

Gençlik Başımda Duman

İzlanda'da ücra bir balıkçı köyünde geçen filmin yönetmeni Gudmundur Arnar Gudmundsson, oyuncuları arasında Baldur Einarsson, Blær Hinriksson, Søren Malling yer alıyor. Dram türündeki film toplam 2s 9dk.

Hayalet Hikayesi

Yönetmenliğini ve senaristliğini Olivier Assayas'ın üstlendiği filmde başrollerde Kristen Stewart, Lars Eidinger, Nora von Waldstätten yer alıyor. Film 2016 Cannes Film Festivali'nde En İyi Yönetmen ödülünü kazanmıştır. Gerilim türündeki film toplam 1s 50dk.

Sinyalciler

Hacıhüsrev’de geçen filmin yönetmeni Ahmet Kapucu, oyuncuların arasında Ayhan Taş, Burak Satıbol ve Mahmut Tuncer yer aloyor. Film Türk komedi sevenleri heyecanlandıracağa benziyor.


Etiketler: Gratis, Duvar, Vizyon, Sinema, Sinyalciler, Hayalet Hikayesi, Gençlik Başımda Duman, Fırıldak Kedi, Deccal 2, Arabalar,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE