18
Haziran

15 Haziran Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
15 Haziran Haftası Vizyon Takvimi

Okulların tatil olması ile birlikte vizyona giren filmlerde de hareketlenmeler başladı. Geçtiğimiz kış vizyona giren Ayla ve Coco gibi filmler yeniden sinemalardaki yerlerini aldı. Bunlara ek olarak haftanın merakla beklenen filmlerine örnek vermek gerekirse Ocean's 8 bakalım beklentileri karşılayacak mı? İyi seyirler…

Aklın Gözü

Bir grup genç bilim adamı tüm zamanların en büyük buluşunu yaparlar, kablosuz bir bilinç ağı. Bir kuantum bilgisayarı ile, hepimizin zihinlerini bağlayabilecek bir ağ kurarlar. Bilimkurgu türündeki film 1s 39dk.

Atölye

Marsilya yakınlarındaki bir kasaba olan La Ciotat'ta yaşayan 7 kişi bir atölye çalışması için bir araya gelir. Gruba ünlü yazar Olivia Dejazet önderlik etmektedir. Dram türündeki film 1s 53dk.

Ayla

Film, Kore Savaşı'nda yaşanan gerçek ve çok dramatik bir hikayeyi beyazperdeye taşıyacak. 1950 yılında savaşta yer alan Süleyman Astsubay savaş meydanında küçük bir kız bulur.Dram türündeki film 2s 4dk.

Coco

12 yaşındaki Miguel'in en büyük kahramanı efsanevi Meksikalı gitarist Ernesto de la Cruz'dur. Ancak Cruz hayatını kaybetmiştir ve Miguel'in onunla tanışma imkanı yoktur. Animasyon türündeki film 1s 45dk.

Ocean's 8

Yönetmenliğini Hunger Games filminin senarist ve yönetmeni Gary Ross’un üstlendiği komedi ve suç filmi, Ocean's üçlemesinden Ocean's Eleven adlı filmin kadın oyunculardan oluşan tekrar çekimidir.Komedi türündeki film 1s 50dk.

Sen Kiminle Dans Ediyorsun?

Annesiyle babasının vefatından sonra bir türlü toparlayamayan, hayata dair sorunları olan Aysel, yaşadığı bunalımlı günlerinden kurtulmak için kendini dansa verir.

Tatlı Bela

Birlikte büyüyen Arda, Erdem ve Fırat'ın hayatları bir gece kapılarının önünde bir bebek bulmaları ile altüst olur. Gençler büyük bir şok içerisindedir. Komedi türündeki film 1s 30dk.

Üç Vakte Kadar

Mahallede herkes tarafından sevilen saf ve temiz kalpli biri olan Hasan, çocukluğunda beri Balım’a aşıktır. Fakat aşkını bir türlü itiraf edemez.Komedi türündeki film 1s 30dk. 

Yabani

Film, genç bir kızın büyüme hikayesi ile kurt adam efsanesini birleştiriyor ve ortaya korkutucu bir deneme çıkartıyor.Dram türündeki film 1s 32dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE