13
Temmuz

14 Temmuz Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
14 Temmuz Haftası Vizyon Takvimi!

Haftanım beklenen filmleri takipçisi bolca bulunan bir devam filmi “Maymunlar Cehennemi: Savaş” ve Başrolünde başarılı oyuncu Natalie Portman’ın bulunduğu Planetarium. İyi seyirler...

Altitude

FBI ajanı Gretchen Blair, Washington D.C.'ye gitmek için yola çıkar. Uçakta yanında oturan yolcudan şaşırtıcı bir teklif alır. Aksiyon türündeki film toplam 1s 28dk.

Ayı Kardeşler 3: Sirkte Curcuna

Evinden koparılıp bir sirke hapsedilen Briar, goril Hugo’nun yardımıyla buraya çabucak uyum sağlar. Animasyon türündeki film toplam 1s 33dk.

Çırak

Rahim’in hapishanede uzun süredir görevde olan bir cellat olduğu anlaşılır. Aiman’ın çalışkanlığı ve disiplini de Rahim’in ilgisini çeker. Dram türündeki film toplam 1s 36dk.

Durak

Başarılı bir gazeteci olan Tahir’i, öğretmen Feride’yi ve Nizam’ı bir araya getiren şey, gizli bir tarikattan aldıkları özel bir davetiyedir. Korku türündeki film toplam 1s 40dk.

Fırıldak Kedi Findus

Sven Nordqvist’in Pettson ve Findus adlı çocuk kitapları serisinden uyarlanana animasyon filmde, kendine bir barınak arayan cesur kedi Findus bir çiftçi ile bir araya gelir. Animasyon türündeki film toplam 1s 30dk.

Geçmiş

Yusuf, ellili yaşlarında, dünya çapında tanınan idealist bir fotoğrafçıdır. Meslek hayatının ilk senelerinde Mardin-Nusaybin'de çektiği bir kadının fotoğrafı, hayatı boyunca karşısına çıkmaktadır. Dram türündeki film toplam 1s 39dk.

İstisna

Sürgündeki Alman Kralı Kaiser Wilhelm II ve onu soruşturmaya giden Alman askeri Stefan Brandt birbirinin hayatlarını değiştireceklerinden habersiz iki adamdır. Gerilim türündeki film toplam 1s 47dk.

Korku Tüneli

Korku Tüneli, dört kadın yönetmen Karyn Kusama, Annie Clark, Roxanne Benjamin, Jovanka Vuckovic tarafından çekilen dört kısa filmi içeriyor. Korku türündeki film toplam 1s 24dk.

Maymunlar Cehennemi: Savaş

Gişe hiti serinin son halkası In War for the Planet of the Apes filminde Sezar ve onun takipçileri insanlarla acımasız bir savaşta karşı karşıya gelirler. Bilimkurgu türündeki film toplam 2s 20dk.

Planetarium

Filmde hayaletlerle iletişime geçebildiklerine inanan iki kız kardeşin hikâyesi anlatılır. Dram türündeki film toplam 1s 48dk.


Etiketler: Gratis, Vizyon, Sinema,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE